7 заборонених тем у розмові з чоловіками

Навіть якщо ви дуже-дуже близькі з своїм чоловіком або хлопцем і у вас немає один від одного секретів, існують теми, які в розмові з коханим краще не піднімати.

Ось ті кілька випадків, коли довіра може зіграти з тобою злий жарт. Якщо тобі захочеться відкрито розповісти йому про щось з цих речей, краще вчасно зупинись. Тому що такі одкровення вбивають бажання, інформує Ukr.Media.

Що ти насправді думаєш про його батьків

Ні в якому разі цього не роби — все одно їх не змінить. У всіх сенсах цього слова: він не зробить їх краще і не здасть в магазин, щоб роздобути нових, ідеальних.

Навіть якщо мама твого благовірного — деспотичне чудовисько, він про це знає і періодично з нею з-за цього свариться, він все одно буде її захищати. Вона ж мама.

Хто зі знаменитостей — твоя таємна мрія

Ми всі — і жінки, і чоловіки, — западаємо на відомих акторів, співаків і спортсменів. Це нормально. Але краще коханому не знати, що ти часом фантазуєш про те, як це — опинитися в обіймах, скажімо, Хоакіна Фенікса. Тому що твоїй другій половині навряд чи буде приємно думати, ніби ти зустрічаєшся з ним, а не з іншим чоловіком, тільки тому, що той, інший, тобі не по зубах. Ну й тому, що таким визнанням ти віднімеш у хлопця задоволення дивитися будь-який з фільмів за участю цього актора. Краще обмежитися визнанням, що ти без розуму від Фенікса як актора, і тоді ви зможете спокійно дивитися його фільми разом.

Чому ти так довго пробула в санвузлі

Всі ми — живі організми, ми розуміємо, які фізіологічні процеси відбуваються з іншими організмами. До того ж у житті трапляється всяке: нам доводиться доглядати один за одним під час хвороби, наприклад. Для сучасного чоловіка в порядку речей бути присутнім при пологах, де він зіткнеться з не найбільш естетичними речами. Це випробування пройшовши разом, ви стаєте тільки ближче. Але влаштовувати таке випробування без необхідності і зайвий раз найбуденнішим чином вдаватися в подробиці фізіологічних відправлень, право, не варто. Це вбиває всю романтику.

Скільки зусиль ти доклала, збираючись з ним на побачення

Звичайно, від чоловіка цього не приховаєш. А ось на початковому етапі відносин кухню своєї краси краще тримати під замком. Тому, з ким ти йдеш на побачення, не потрібно знати, скільки годин ти просиділа в перукарському кріслі і скільки грошей віддала за манікюр. Нехай він бачить кінцевий результат, а не процес приготувань.

Проблеми зі шкірою

У кожного може раптово з'явитися невелика «недосконалість», навіть у супермоделі. Але не варто загострювати на цьому увагу і найбільш безпосереднім чином заявляти при своєму чоловікові: «Ого, який у мене на попі прищ вскочив!» Можливо, без твоєї ремарки він би цього не помітив. А якщо помітив, навряд чи йому приємно це обговорювати.

Проблеми фігури

Чоловіки зізнаються, що їх просто виводять з себе просторікування подружок на тему «Це плаття мене повнить». Вони буквально не знають, що на це відповісти.

«Так, повнить»? — Ти образишся.

«Ні, не повнить»? — Тоді ти скажеш: «Ах, так? По-твоєму, я сама по собі така?"

«Мила, тебе повнить не сукня, а піца»? — Взагалі небезпечно.

До того ж ніщо так не прикрашає жінку, як впевненість в собі.

Подробиці тих самих днів

Звичайно, робити вигляд, що їх взагалі не існує, не вийде, та й не потрібно. Знання твого циклу допоможе партнеру краще тебе розуміти, не дратувати в ті дні, коли ти готова вибухнути, подбати про тебе: сходити за тампонами і но-шпою, заварити ромашкового чаю. Планувати інтим, знову ж таки, залежно від того, займаєтеся ви ним в цей період. Але побережи його від розповіді про нюанси або видовищ, пов'язаних з особистою гігієною.

Источник