Адель розплакалася, побачивши, що їй показує шанувальник на концерті

Адель не змогла стримати сльози: навіть людина, далека від творчості артистки, не може спростувати той факт, що вона має добре серце.

Як ти, напевно, знаєш, далеко не всі знаменитості міжнародного рівня дозволяють собі звертати увагу на шанувальників. Тим помітнішими є вчинки, що не позбавлені людяності та доброти. До речі, один із таких трапився нещодавно у Лас-Вегасі. У найближчі кілька хвилин ми розповімо, чому Адель не змогла стримати сльози і навіть перервала виступ заради глядача, інформує Ukr.Media.

Адель не змогла стримати сльози

Як відомо, зовсім недавно у Лас-Вегасі пройшов один із концертів британської поп-співачки Адель. Проте виступ запам'ятався не лише чудовим вокалом артистки, а й зворушливим та чуйним моментом. Заради одного шанувальника знаменитість навіть перервала свій виступ, щоб приділити йому увагу.

Так, все сталося в Caesar's Palace, де і був організований концерт британки. Коли вона виконувала одну зі своїх пісень, а саме When We Were Young (Коли ми були молоді; примітка редакції), то вирішила пройтися серед глядачів. Фанати фотографували та знімали на телефон свого кумира. Багато хто, але не він.

Один із шанувальників у цей момент так само, як і його сусіди, тримав у руках телефон. Але він зовсім не знімав співачку, а показував їй фотографію своєї дружини. Жінка так і не встигла потрапити на концерт Адель. І, що найголовніше, її більше немає з нами.

Особливий момент

«Коли я проходжу крізь натовп, мені хочеться, щоб ви бачили те, що я бачу. Я часто спостерігаю маленькі історії з життя людей. Я помітила чоловіка. Він тримав у руках телефон. Мені здається, він показував фото дружини. Мабуть, її тут нема. І я так зворушилася», — зізналася артистка, перервавши виступ.

«Схоже, ви тут один. І я дуже шкодую про вашу втрату. Я не одразу зрозуміла, що ви мені показуєте. Вибачте. Просто, коли я проходжу повз, ніби бачу ці маленькі шматочки життя людей. І це так чудово», — сказала співачка крізь сльози.

Як це нерідко буває, відео з виступу Адель дуже швидко поширилось у Мережі. І, звичайно ж, багато користувачів виявилися розчулені поведінкою співачки. «В Адель добре серце», «Вона прекрасна людина». Сам винуватець сліз співачки зізнався, що для нього цей момент став особливим.

Источник