Аеророзвідники Нацгвардії виявили й допомогли знищити 4 танки, РСЗВ «Смерч» та 9 ББМ противника

Фото НГУ

На Лиманському напрямку аеророзвідники 27-ї Печерської бригади Національної гвардії виявили й допомогли знищити 23 одиниці техніки противника.

Про це в коментарі для АрміяInform повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович.

— Протягом тижня на Лиманському напрямку групою аеророзвідки 27-ї Печерської бригади Національної гвардії в тісній взаємодії з підрозділами Збройних Сил України виявлено та знищено 4 танки, 1 РСЗВ «Смерч», 9 бойових броньованих машин, 9 одиниць автомобільної техніки, а також  уражено два взводні опорні пункти та два місця розташування особового складу противника, — повідомив він.

Микола Уршалович також поінформував, що підрозділи розвідки Національної гвардії в цілому викрили та у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони частково уразили 332 цілі противника. «З них спостережними постами — 61, розрахунками безпілотних авіаційних комплексів — 74, засобами радіоелектронної розвідки — 197», — уточнив він. 

Сергій Лемеха

Кореспондент АрміяInform

Джерело