Агенція оборонних закупівель оголосила відбір на посади незалежних членів Наглядової ради

Агенція оборонних закупівель Міністерства оборони України оголосила про проведення відбору на три посади незалежних членів Наглядової ради. Конкурс триває до 3 травня 2024 року.

Про це йдеться на сайті оборонного відомства.

«Створення Наглядової ради — це ще один крок до сучасної системи корпоративного управління агенції, а також забезпечення контролю та довіри до оборонних закупівель. Незалежні члени НР мають додати об’єктивності, забезпечуючи найвищий рівень професіоналізму та відповідальності в управлінні цими важливими справами національної безпеки», — зазначив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Зазначається, що у функції членів Наглядової ради входить розробка та контроль реалізації стратегії агенції, створення системи корпоративного управління, контроль керівництва та узгодження інтересів, аудит, сприяння прозорості тощо.

Серед обов’язкових вимог до кандидата на посаду незалежного члена:

  • вища освіта, зокрема в галузі знань «фінанси», «економіка», «енергетика», «право», «бізнес-адміністрування»;
  • досвід роботи на керівних посадах не менш ніж 5 років;
  • володіння українською та/або англійською мовою;
  • бездоганна ділова репутація;
  • лідерство та якості, необхідні для управління змінами;
  • досвід управління конфліктами, практичні навички переговорів на високому рівні, включаючи урядові, міжнародні та ділові відносини, успішний досвід підготовки або управління змінами.

З повним переліком вимог можна ознайомитися в оголошенні. Особи, які бажають подати свою кандидатуру, повинні до 18:00 (за київським часом) 3 травня 2024 року надіслати необхідний перелік документів українською та/або англійською мовами на електронну адресу.

Як повідомляла АрміяInform, Агенція оборонних закупівель придбає 3000 Mavic 3E та 1000 Mavic 3 Thermal.

Джерело