Alyona Alyona стала ведучою реаліті-шоу про перетворення

Глядачі зможуть побачити 10 історій перетворення, в яких шрами трансформуються в унікальні татуювання, повертаючи героям віру та впевненість у собі.

Реп-виконавиця стала ведучою соціального проєкту «Людина зі шрамом. Перевтілення», в якому беруть участь українці, які отримали шрами як у цивільному житті, так і під час оборони України під час воєнних дій, інформує Ukr.Media.

Глядачі зможуть побачити 10 історій перетворення, в яких шрами трансформуються в унікальні татуювання, повертаючи героям віру та впевненість у собі. Серед учасників — люди, які отримали шрами у різних життєвих ситуаціях: під час оборони країни, внаслідок автомобільних аварій, нещасного кохання, виробничих травм та інших подій. Кожен епізод розповість історію героя та процес його перетворення за допомогою татуювань, виконаних найкращими українськими майстрами. За словами співачки, участь у проєкті стала для неї великою честю. Їй було важливо торкнутися долі учасників, усвідомити цінність людського життя і зрозуміти, як різні комплекси зачіпають людей, навіть якщо вони здаються непомітними спочатку.

«Для мене було особливо цінно доторкнутися до мистецтва, бо тату — це мистецтво, а тату-майстри — художники. Робота зі шрамами набагато складніша, ніж зі звичайною шкірою, і я в захваті від того, що ці майстри зробили. На знімальному майданчику все було щиро і я отримала величезне задоволення від спілкування з кожним героєм проєкту», — поділилася Олена.

Проєкт виходитиме щотижня на MEGOGO у розділі «Шоу». Трансляція буде також доступна на Ютуб-каналі.

Источник