Американський актор і колишній губернатор Арнольд Шварценеггер вперше відвідає Україну

В цю суботу, 13 жовтня, у столичному палаці спорту пройде OLEROM FORUM ONE 2018, в якому актор братиме участь.

Olerom Forum One — форум для лідерів, для тих, хто хоче розкрити власний потенціал та призначення своїх компаній! Це головна networking-майданчик для обміну досвідом, проведення ділових переговорів з майбутніми партнерами, інформує Ukr.Media.

Одним з головних гостей події стане 71-річний американський актор і колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер. Він відвідає Україну вперше. Також учасником форуму буде відома жінка-андроїд з штучним інтелектом — робот Софія. Це єдина в світі жінка-андроїд з штучним інтелектом, яка вміє обробляти візуальну інформацію і розпізнавати обличчя.

Також у події візьмуть участь світові лідери з маркетингу, мотивації і нетворкінгу:

  • Джиммі Вейлз, засновник найбільшої в світі онлайн-енциклопедії Wikipedia;
  • Кейт Ферацці, нетворкер № 1 у світі, автор всесвітньо відомого бестселеру "Ніколи не їжте поодинці", що входить в ближнє коло Дональда Трампа і Хілларі Клінтон;
  • Мартін Линдерстом, гуру маркетингу і один з творців нейромаркетингу і поведінкової економії. Ліндстром консультував топ-менеджерів таких компаній: Mcdonald's, Nestle, PepsiCo, American Express, Procter & Gamble, Microsoft… Time включив його в список 100 найвпливовіших людей світу.
  • Тім Келлі, коуч державних лідерів, консультант зі стратегічного лідерства, призначенням і ефективного управління. Створив ефективний ребрендинг PricewaterhouseCoopers, American Airlines і Hewlett-Packard.
  • Источник