Анастасія Волочкова розповіла про причину розлучення з чоловіком Ігорем Вдовіним

Знаменита балерина випустила свої мемуари, в яких зізналася, що вбило її шлюб.

В ці дні в центрі уваги знаменита балерина Анастасія Волочкова. У нових мемуарах зірки з'явилися пікантні подробиці її розставання з Ігорем Вдовіним.

Прочитавши уривки нової біографії зірки російського балету, публікуємо одкровення Анастасії Волочкової про її стосунки з чоловіками, інформує Ukr.Media.

Зокрема, 43-річна балерина відверто розкрила розставання з колишнім чоловіком, батьком її єдиної дочки Аріадни — бізнесменом Ігорем Вдовіним. Як би це не звучало, їхній шлюб загубив… секс. А точніше, його відсутність.

"Я у нього поцікавилася, чому у нас більше немає близькості — спочатку, навіть коли я була вагітна, у нас секс був кожен день, а тут раз — і все, як відрізало. На що він мені відповів: "Настуся, у деяких йогів секс буває два рази на рік". Я була в подиві та відповіла, що це у нього два рази в рік, а у мене буде регулярний зі своєю коханою людиною. А він мені відповів: "Окей!". Власне, на цьому все й скінчилося. Про що ми могли далі говорити?"

Ось так різко припинилися романтичні стосунки Анастасії Волочкової та Ігора Вдовіна. При цьому зараз зірка знову щаслива. Але, враховуючи досвід попередніх помилок, зараз балерина не виставляє особисте напоказ. Епатажна артистка щаслива.

"Він, звичайно, справив враження — високий, стрункий, а вже які у нього очі… І ось тут зрозуміла, що таке любов з першого погляду. Він ніколи не був одружений, і в нього немає дітей. Він трохи молодший за мене, йому 38 років."

А шанувальники вже не дочекаються, коли ж їх улюблениця покаже нового бойфренда.

Источник