Анджеліна Джолі сама замовила у ЗМІ зйомку з Піттом, щоб розлучити його з Еністон

На чужому горі свого щастя не збудуєш.

Минуло ось уже 6 років після скандального розлучення Анджеліни Джолі і Бреда Пітта, але деталі їх відносин продовжують спливати в пресі і зараз. Так, нещодавно стало відомо, що Джолі спеціально «злила» місце їх зустрічей з Піттом в 2005 році, коли вони ще приховували свій роман, а Бред був офіційно одружений на Еністон, інформує Ukr.Media.

Цю приголомшливу новину розповів співзасновник Rolling Stone Янн Веннер у своїх мемуарах Like A Rolling Stone. Саме цей глянець в 2005 р вперше опублікував скандальні кадри спільного відпочинку знаменитостей. Йдеться про знімок, зроблений на пляжі в Кенії, де Джолі і одружений Пітт проводили час з її сином Меддоксом. Чоловік додав, що фотограф, який робив фото, отримав інформацію про те, де буде жити пара і в який час відпочивати на пляжі саме від Джолі.

Ходять чутки, що Анджеліна зробила це навмисно, щоб про її стосунки з Піттом дізналася Еністон. Нібито Бред не збирався йти від дружини, а розраховував на легку інтрижку на стороні. Подібний розклад не влаштовував Джолі і вона вирішила активно діяти. Всього через кілька місяців після розлучення Еністон і Пітта Джолі оголосила, що чекає від нього дитину.

Источник