Андре Тан поділився доленосною фотографією — день запису на курси крою та шиття

Модельєр Андрій Тищенко згадав дитинство у селищі Харківської області.

Андрей Тищенко, відомий як Андре Тан, присвятив свіжу інстаграм-публікацію спогадам про кар'єрний шлях. Діяч, який відзначив у жовтні 40-річчя, виставив дві фотографії — сучасну та з дитинства, інформує Ukr.Media.

На першому знімку експерт зі створення одягу з'явився біля червоних дерев'яних дверей. На другому його зображено в компанії п'ятьох дітей.

"Двері у справу всього мого життя. Це я стою біля дверей у моєму рідному селищі Слобожанському в Харківській області. Мені 9 років, і я стукаю в ці двері, щоб мене прийняли на курси крою та шиття.

Я був дуже малий, і мене не хотіли брати, але я вже тоді знав, що це моє, і я дуже хотів вивчити саме шиття.

У повідомленні Андрій Тищенко згадав і дуже важливе для себе обличчя:

"Тоді на моєму шляху зустрілася чудова людина — Критикова Любов Павлівна. Вона повірила в мене і сказала: "Навіть незважаючи на твій вік я візьму тебе на курси". Вона і стала моїм першим учителем! Я їй дуже вдячний і завжди згадую теплом.

Можливо, якби не ці двері та не Любов Павлівна, я б і не опинився на своєму місці. Але про це ми, на щастя, не дізнаємося)".

Модельєр пояснив, навіщо він повернувся до місць свого дитинства:

"І ось уже через 30 років я приїхав туди, щоб сфотографуватися саме біля цих дверей, з яких і почалася моя історія. Це дуже важливе місце для мене".

Источник