Андрій Цар про розрив зі Світланою Лободою: Ми зробили це мирно

Андрій Цар і Світлана Лобода розійшлися мирно, без скандалів і конфліктів. Про це хореограф розповів Катерині Осадчій у телепередачі "Світське життя".

— Був період, коли ми йшли плече до плеча і розуміли один одного. Потім настав період, коли пішли в різні сторони і це нормально, — зауважив Цар, додавши, що Лобода була вдома не співачкою будинку, але коханою і люблячою дружиною, — Коли почало закінчуватися це абсолютне взаєморозуміння, ми зробили це мирно. І дуже добре спілкуємося зараз, у нас немає ніяких конфліктів.

Цар підкреслив, що вони зі Світланою просто "сіли і поговорили".

— Ми прожили нереально щасливе життя, у нас народилася дочка Євангеліна, це приголомшлива дитина. Ми просто дивимося на неї і дивуємося. Воно того варте! Все інше — це емоції, якщо ми не змогли розібратися з якимись емоціями — це також важливо зрозуміти. Ми просто їх відпустили, — підкреслив він.

За словами хореографа, він навідується до дочки щодня.

— Ми постійно бачимося і все необхідне, і все, що я в змозі робити, я, в першу чергу, роблю для своєї дитини, — запевнив Андрій Цар.

Нагадаємо, Світлана Лобода підтвердила, що вони з Андрієм Царем розлучилися, у жовтні поточного року.

— Так, ми розійшлися і більше не живемо разом. Причиною розставання на певному етапі у багатьох людей є те, що у них розходяться інтереси, змінюються світогляди і те, що було загальним, стає суто особистим. Напевно, так сталося і в моєму житті, — говорить про наболіле Світлана Лобода. — Час іде, і ти помічаєш, як з кожним днем щось змінюється, змінюєшся ти сам і все не так, як раніше. І з кожним днем ці зміни ділять твоє життя на ДО і ПІСЛЯ кохання.

Источник