Андрій Данилко скасував концерти в Європі через серйозну хворобу

Артист не зможе виступати кілька тижнів.

Один з найпопулярніших українських виконавців Андрій Данилко, який виступає в сценічному образі Вєрки Сердючки був змушений скасувати Європейський тур через проблеми зі здоров'ям, інформує Ukr.Media.

Зокрема, 49-річний артист не вийде на сцену в столиці Естонії Талліні 5 березня. Про це повідомляє компанія Piletilevi, яка займається продажем квитків в країнах Балтії.

"В Андрія Данилка діагностовано важкий ларингіт. У зв'язку з цим весь Європейський тур відкладається за призначенням лікаря. Найближчими днями ми повідомимо вас про нову дату концерту. Всі квитки дійсні на нову дату", — йдеться в заяві Piletilevi.

Крім того, естонське видання Limon опублікувало коментарі менеджера співака і його помічників. Вони повідомили ЗМІ, що у Данилка стався крововилив в голосову зв'язку, тому концертний тур Сердючки зсувається на два місяці.

"В Андрія Данилка на тлі ларингіту, стався крововилив в голосову зв'язку. Це небезпечний стан, що потребує серйозного лікування і повного голосового спокою протягом декількох тижнів", — кажуть помічники українського музиканта.

Источник