Арсен Мірзоян з Тонею Матвієнко заспівали українською у голландському пабі

Сім'я музикантів Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян вирушили в незвичайну подорож до Нідерландів і заспівали в одному з пабів пісні українською.

Подружжя Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян вирушили в незвичайну подорож в Нідерланди. Щоб розбити більшість стереотипів про країну і показати її з невідомої сторони, артисти подорожували і знімали відео для фільму, інформує Ukr.Media.

В якості знімального майданчика пара вибрала Фрісландію — велику провінцію, яка знаходиться поруч з морем. Такий вибір було зроблено навмисно, щоб показати ті місця, про які, можливо, ніхто не чув раніше. Для цього команда зняла невеличкий корабель Brave Hendrik. Вони проїхалися по всіх каналах провінції і зняли музичний фільм, який презентують найближчим часом.

«Мета нашої поїздки — відкрити для кожного іншу Голландію, а головне побачити її з палуби корабля. Протягом семи днів ми знімали музичний фільм, який покажемо незабаром.» — розповідає про проект Мірзоян.

У містечку Леуварден Тоня з Арсеном вирішили не тільки знайомитися з культурою Нідерландів, але і познайомити місцевих з українською, тому зіграли невеликий імпровізований концерт в одному з пабів міста.

«Це неймовірні враження та емоції. Вони на жаль, ніколи не чули про Україну, але їм дуже сподобались наша музика і пісні, і ми хоч трошки познайомили їх з українською культурою.», — коментує Тоня Матвієнко.

Промоутер у музикантів був незвичайний. Minse Dykstra, власник корабля, домовився про виступ з власником одного з пабів міста.

«Місцеві були приємно здивовані. Я дивився на Тоню, а Тоня на мене і ми розуміли — обов'язково повернемося! Тут слід вказати всіх, хто брав участь у творчому десанті: Я і Тоня, Анатолій Шмаргун. — перкусія, Валентин Корнієнко — контрабас, Станіслав Лаврик — фортепіано, Олександр Лозовський — гітара» — резюмує Арсен.

Источник