Bomfunk МС’s зняли сучасний ремейк на легендарну композицію Freestyler на честь 20-річчя

Хвилинка ностальгії для всіх, хто пам'ятає цей крутий трек.

Ми впевнені, цього чекали всі! Легендарний трек Bomfunk МС's Freestyler, який ось вже цілих два десятиліття нікого не залишає байдужим, отримав ремейк. Дивіться відео у нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

В цьому році виповнюється 20 років треку Freestyler групи Bomfunk МС's. І з цього приводу в Бельгії вирішили зняли ремейк.

Здійснив задумане бельгійський оператор зв'язку Telenet: вони зробили сучасну версію кліпу, який у 90-ті точно бачив кожен. Сюжет практично не зазнав змін, єдине, головну роль зіграла дівчина з дредами, а не хлопець. Та й знімали в Нідерландах, а не у фінському метро, як 20 років тому. Ось що про ремейк Freestyler говорить бренд-менеджер Telenet Наталі Рахбані:

Ми хотіли створити те, що дійсно дихає сучасною культурою. В оригінальному відео юнак керує світом за допомогою мінідіскового плеєра, а нова версія розповідає про дівчину, смартфон якої контролює розваги і музику.

Також у ролику можна побачити учасників групи: Раймонда Ебанкса, Ісмоїла Лаппалайнена і Яакко Саловаара. Пропонуємо вам оцінити новинку!

І оригінальна версія для порівняння.

Источник