Брат Меган Маркл закликав принца Гаррі схаменутися та скасувати весілля з «низькосортною актрисою»

Така рідня — гірше ворогів.

Як тільки стало відомо про заручини принца Гаррі та Меган Маркл, родичі останньої почали давати їдкі коментарі журналістам про актрису, стверджуючи, що вона не та, за кого себе видає. Підтримали Меган лише батьки, передає Ukr.Media.

Для того щоб зрозуміти, що відбувається в сім'ї Маркл, ми вирішили розібратися, хто є хто і чому ці люди так хочуть зірвати весілля принца. Повинні зізнатися, що сімейка Аддамс порівняно з ними просто відпочиває…

Мама — Дорія Рэгланд (Маркл)

Мама завжди була найближчою людиною для Меган. Дорія все життя пропрацювала соціальним працівником, і саме вона прищепила Меган любов до благодійності. «Мені було 10, коли я побачила нетрі Ямайки. Я ніколи не бачила такої убогості… Але мама веліла мені не боятися», — згадувала наречена принца Гаррі в своєму блозі.

Колись Дории частенько доводилося стикатися з расовою дискримінацією. Зведена сестра Меган, дочка Тома Маркла від попереднього шлюбу, навіть називала її прислугою за колір шкіри і походження. Меган розповідала, як у її матері очі наливалися сльозами кожен раз, коли вона стикалася з подібним ставленням.

Дорія підтримувала доньку з початку її відносин з принцом Гаррі і збирається зробити все, щоб вона безболісно увійшла в королівську сім'ю. Як би не змінилося ставлення до афроамериканців в XXI столітті, Меган не уникнути пересудів британських снобів щодо її походження.

Тато — Те Маркл

Батьки Меган прожили в шлюбі всього 7 років, але цей час дівчина згадує як самий казковий. Батько навчив Меган відстоювати свою індивідуальність, щоб вона була готова до нападкам щодо расової приналежності.

Меган розповідала, як батько подарував їй сімейку ляльок Барбі, де мама була темношкірою, тато — світлошкірим, а двоє діточок належали до різних рас. Це нагадувало їй про її власну сім'ю і про те, що в світі повно змішаних сімей.

Том Маркл працював оператором-постановником і познайомив Меган зі світом кіно. У нього було двоє дітей від попереднього шлюбу і Меган в дитинстві частенько проводила час з ними.

Зараз Том Маркл на пенсії і проживає в Мексиці. З того моменту, як Меган стала популярною, а пізніше ще й зав'язала роман з принцом, він не дав жодного коментаря, зате за нього охоче кажуть його сусіди.

Вони стверджують, що чоловік неймовірно пишається своєю дочкою. Маркл-старший — хороший та спокійний чоловік, він щасливий за Меган, але не хоче брати участь у цьому галасі. «Том щасливий, поки щаслива Меган» , — розповів знайомий батька Меган. Ось би й інші близькі Меган були такими…

Зведена сестра — Саманта Грант

Саманта — перша дитина Тома Маркла від попереднього шлюбу. Вона теж, як і Меган, збиралася стати актрисою, але в цьому їй завадив розсіяний склероз. В юному віці дівчина виявилася прикутою до інвалідного візка.

Саманта була першою, хто почав видавати «шокуючі одкровення» щодо Меган. Вона звинувачувала Меган в тому, що вона допомагає благодійним організаціям, а сестрі — ні. До речі кажучи, ні мати Саманти, ні дочка її не підтримали.

Дочка Ноель розповіла в інтерв'ю: «Моя мама не любить Меган з-за того, що вона просто народилася. Мама просто заздрить їй. Як тільки Меган стала знаменитою, мама стала розповідати ще більше жахливих речей про неї».

Як тільки в королівській родині оголосили про весілля, риторика зведеної сестри змінилася. Вона почала заперечувати свої заяви про те, що напише викривальну книгу про Меган, і розповіла, що з нетерпінням чекає запрошення на весілля.

Зведений брат — Те Маркл-молодший

Братик теж встиг облити брудом свою зведену сестру. До весілля залишилося кілька тижнів, а він вирішив опублікувати публічний лист принцу Гаррі, в якому, здається, звинуватив Меган у всіх смертних гріхах.

«Дорогий принц Гаррі, ще не пізно! Меган Маркл — жінка, яка не годиться тобі в дружини. Чим ближче до вашого весілля, тим очевидніше стає, що якщо воно відбудеться — це буде найбільша величезна помилка за всю історію королівських весіль. Я відчуваю себе розгубленим тому, що ти не бачиш Меган справжньою — такою, яка вона є насправді, і такою, якою її вже знає весь світ.

Дуже схоже, що порція голлівудської слави вдарила їй у голову, перетворивши в поверхневу і самозакохану жінку, яка обведе навколо пальця тебе і всю королівську родину», — повідомив на весь світ.

Томас вважає свою сестру старіючою низькосортною голлівудською актрисою, яка хоче зіграти свою останню роль — роль принцеси. Він звинувачує її в тому, що вона забула свого батька, який нібито вліз в борги заради кар'єри Меган, з якими не може розплатитися до цих пір.

В одному зі своїх інтерв'ю принц Гаррі заявив, що Меган нарешті знайде родину, якої у неї ніколи не було. Ці слова дуже розлютили її родичів.

А ми не можемо не погодитися з принцом. Така отруйна рідня — гірше ворогів. Щастя тобі, Меган!

Источник