Бріджіт Макрон розкрила таємниці подружнього життя з президентом Франції

Шлюб президента Франції триває вже 16 років.

45-річний президент Франції Еммануель Макрон і його дружина Бріджіт — улюбленці хейтерів. Вони познайомилися, коли йому було лише 15 років. Бріджіт була вчителькою майбутнього глави держави в католицькій школі Провіденс в Ам'єні, на півночі Франції, а її дочка Лоуренс була однокласницею Макрона. Зазвичай перша леді вельми стримано говорить про особисте життя. Тепер вона зробила виняток, інформує Ukr.Media.

Бріджіт Макрон розповіла, як десять років відкладала весілля з Еммануелем, щоб не "зруйнувати" життя своїх трьох дітей — майже ровесників коханого. У рідкісному відвертому інтерв'ю вона розповіла, що Макрон закохався в неї підлітком, тоді як жінка була одружена з Андре-Луї Озьєром.

Їхній роман викликав скандал у провінції. Потім батьки Макрона відправили його до Парижа, щоб він пішов до іншої школи, але його бажання бути з викладачкою та прагнення до неї залишилися. Бріджіт сказала собі, що, як тільки Еммануель опиниться в Парижі, він закохається в когось свого віку, але цього не сталося.

Перша леді Франції зізналася, що не знає, що б сказали її батьки про їхній шлюб з колишнім учнем, але зазначила, що її брати і сестри іноді жартували з пліток, що оточують їхні стосунки з Еммануелем. Зрештою, Бріджіт вийшла заміж за Макрона — державного службовця, якому на той момент було під тридцять, — у 2007 році.

Незважаючи на те, що Бріджіт вже одружена 16 років, вона каже, що чоловіку все ще вдається дивувати і вражати її своєю феноменальною пам'яттю та інтелектом. Сьогодні пара насолоджується спокійним життям у Єлисейському палаці. Президент Франції повертається додому близько 22:00, і Бріджіт готує йому сніданок, а іноді й вечерю.

Источник