Британія додатково виділить Україні $500 млн

Британія додатково виділить Україні $500 млн

Фото: Getty Images Британія надає всіляку допомогу Україні

Це фінансування підвищить економічну стійкість України та посилить її опір проти Росії, зазначив Джеремі Хант.

Велика Британія готова надати Україні додаткові 500 млн доларів кредитних гарантій, довівши загальну суму цього року до $1 млрд. Про це сказав британський міністр фінансів Джеремі Хант, повідомляє Reuters у четвер, 13 квітня.

За словами Ханта, британські кредитні гарантії були важливими для підписання ширшого чотирирічного пакету підтримки України МВФ на суму 15,6 млрд доларів.

«Це фінансування підвищить економічну стійкість України та посилить її опір проти Росії», — сказав він під час весняних зборів МВФ у Вашингтоні.

Наразі Велика Британія пообіцяла надати Україні підтримку на загальну суму 6,5 млрд фунтів стерлінгів (8,1 млрд доларів) з моменту вторгнення Росії в лютому 2022 року. Останні кредитні гарантії допоможуть фінансувати українські державні послуги, такі як школи та лікарні, заявили у Міністерстві фінансів.

Хант також повідомив, що завершив роботу над виділенням додаткових $670 млн для Трастового фонду МВФ зі скорочення бідності та зростання, а також $3,3 млрд для Трастового фонду МВФ зі стійкості та стабільності, який підтримує енергетичні проекти та проекти боротьби зі зміною клімату.

Нагадаємо, у грудні 2022 року стало відомо, що Британія надасть Україні 500 млн доларів через Світовий банк.

Джерело