Буде багато позитивних новин — Олексій Резніков після зустрічі з міністром оборони ФРН

Міністр оборони України Олексій Резніков під час спільної пресконференції у Military Media Center з очільником оборонного відомства ФРН Борисом Пісторіусом анонсував багато позитивних для України новин.

«Ми провели плідну розмову. Це вже наша друга зустріч після зустрічі у форматі «Рамштайн». Невдовзі буде іще одна в такому ж форматі, однак в Брюсселі. Буде багато позитивних новин. Ми обговорили не тільки умови захисту нашого неба, але й кооперацію і на майбутнє, і після перемоги», – наголосив Олексій Резніков.

Зі свого боку голова німецького оборонного відомства Борис Пісторіус повідомив, що разом з Олексієм Резніковим обговорив варіанти пришвидшення виготовлення боєприпасів для України, зокрема – систем протиповітряної оборони.

«Я на своїй посаді близько 2 тижнів. Хочу висловити солідарність Україні. Із захопленням і повагою я ставлюся до ваших людей і українських солдатів. Український солдат – рішучий. Не має бути сумнівів, що ми і в майбутньому стоятимемо на боці України», – зазначив Борис Пісторіус.

Джерело