Чоловік Евеліни Бледанс назвав причину розлучення

Між нами завжди стояв третій чоловік .

 

Вперше і актриса Евеліна Бледанс, і її екс-чоловік Олександр Сьомін, прокоментували розлучення в ефірі ток-шоу “Андрій Малахов Прямий ефір", передає Ukr.Media. 

Весь шоу-бізнес не перестає обговорювати новину про те, що актриса Евеліна Бледанс і продюсер Олександр Сьомін розлучилися. Причому, варто відзначити, що екс-подружжя довгий час приховували це від своїх знайомих і шанувальників, поповнюючи соціальні мережі яскравими спільними фотографіями з спільним сином Семеном, якому поставили діагноз синдром Дауна.

Вперше в ефірі передачі “Андрій Малахов. Прямий ефір" і Евеліна Бледанс, і Олександр Сьомін дали коментарі з приводу свого розлучення. На думку Олександра Сьоміна, який за останній рік схуд на 48 кілограмів, Евеліна Бледанс поставила в пріоритет свою роботу.

Мені складно говорити про нас в минулому часі. Дитина у нас особлива, і шлюб був особливий, з синдромом. Між нами завжди стояв інший чоловік, ім'я йому "глядач". Найбільше задоволення, максимальну радість Евеліна отримувала все-таки від роботи.

Всупереч раніше поширеними чутками про те, що Олександр Сьомін має намір судитися з Бледанс із-за майна, з вуст самої актриси стало відомо, що пара дуже толерантно вирішила це делікатне питання.

Саші було важко боротися з публічністю. До нього постійно підходили на вулиці, передавали привіт мені, Семену. Ми не посварилися, не побилися. У нас хороші відносини. Просто ми прийняли рішення, але незважаючи на нього, тато часто бачиться з сином.

Источник