Чому важливо лікуватися саме у доказового лікаря?

А ваш лікар доказовий? На жаль в нашій країні ще існує певна когорта лікарів, які за своїм відношенням до пацієнта та методами лікування застрягли десь глибоко у минулому столітті. Та категорично не бажають змінюватися і йти в ногу з сучасними досягненнями у медицині. Отже, ми розкажемо вам, що значить доказова медицина, а ви вже визначитеся самі, до якого лікаря йти на прийом. Лікарі доказової медицини у Львові ніколи не призначать вам сумнівні гомеопатичні препарати та не будуть говорити, що всі ваші хвороби від зашлакованості організму.

Що означає термін доказова медицина?

Якщо пояснити простими словами, що означає термін доказова медицина, то можна сказати, що це здорова медицина. Методи діагностування та призначення лікування будуються виключно на використанні результатів найкращих досліджень з доказовою базою. Доказовий лікар у своїй діяльності керується виключно міжнародними доказовими протоколами лікування, які є офіційними, а не тими препаратами з сумнівною доказовістю, про які його просить медичний представник за бонуси. Лікар постійно моніторить інформацію із наукових статей та відвідує фахові конференції, щоб бути в курсі всіх нових відкриттів. Але при цьому, він повинен вміти критично мислити та розуміти, що не кожне таке дослідження буде якісним.

Переваги доказової медицини

Доказова медицина будується на трьох принципах:

  1. Останні результати наукових досліджень.
  2. Власний клінічний досвід лікаря.
  3. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

З цього дійсно можна зробити висновок, що доказовий лікар не буде призначати пацієнтам ліки за принципом: «а я працюю лише з цим виробником, а мені ці ліки подобаються — от я вам і призначаю».

А зараз давайте більш детально розглянемо переваги, які отримує пацієнт, який лікується саме у такого лікаря.

  • Значна економія часу та власних коштів пацієнта. Будьте впевнені, що такий лікар призначить саме потрібні вам ліки, а не буде проводити над вами «експерименти», щось на кшталт того, що, а давайте спробуємо це, а потім це і т.д.
  • Лікар спирається на чіткі результати діагностики. Під час лікування лікар використовує міжнародні протоколи лікування, а не те, що йому щось там здалося.
  • Гарантована якість лікування. Лікар не буде призначати вам БАДи або якийсь там фуфломіцин, який ніяк не вплине на перебіг лікування. І звичайне ГРВІ такий лікар не буде лікувати антибіотиками.

Кожна людина бажає отримувати якісне і, головне, чесне лікування. Приватна клініка Medialt працює саме по такому принципу.