Чому принц Гаррі посварився з батьком в день смерті королеви Єлизавети II

Невже знову через дружину Меган.

Джерело, що близьке до Королівської сім'ї, повідомило, що в день смерті королеви Єлизавети II у принца Гаррі був серйозний конфлікт з батьком через Меган Маркл: король Карл III попросив молодшого сина не брати дружину з собою в Шотландію, інформує Ukr.Media.

Імовірно, через сварку з батьком принц Гаррі запізнився на літак і не встиг попрощатися з бабусею — в Балморал він прибув через півтори години після оголошення про її смерть. У той самий день батько запросив його повечеряти в Біркхоллі, маєток Карла III, разом з собою, королевою-консортом Каміллою і принцом Вільямом. Замість цього він повечеряв з принцом Едвардом, його дружиною, графинею Софі Уессекською, і принцом Ендрю, а після цього взяв квиток на перший же рейс до Лондона.

Гаррі був так зайнятий, намагаючись отримати дозвіл привезти Меган в Балморал, що пропустив рейс. Після цього він був так розлючений, що відмовився вечеряти з батьком і братом. Це було образливо. І він виїхав з Балморала при першій же можливості, щоб встигнути на перший рейс назад до Лондона. Незважаючи на це, пізніше принц Гаррі приєднався до своєї сім'ї на траурних заходах. Так, принц Гаррі і Меган Маркл разом з принцом і принцесою Уельськими, Вільямом і Кейт Міддлтон, оглянули принесені в пам'ять про королеву квіти і подарунки.

Однак пізніше між принцом Гаррі і батьком розгорівся новий конфлікт — на цей раз через титули для його дітей, Арчі і Лілібет. Так, онуки правлячого монарха автоматично отримують титули принца і принцеси. Король Карл III погодився на те, щоб діти принца Гаррі і Меган Маркл носили ці титули, проте титули їх королівських високостей Арчі і Лілібет не отримали. Причиною цього стало те, що діти принца Гаррі не будуть виконувати обов'язки членів королівської сім'ї. Відповідно, належний членам королівської сім'ї захист поліції вони також не отримають. Незважаючи на те, що принц Гаррі і Меган Маркл, за словами інсайдерів, "провели з королем багато бесід на цю тему", Карл III так і не виконав їх прохання. Як зазначили близькі до палацу джерела, принц Гаррі і його дружина були дуже розсерджені рішенням короля.

Незабаром після похорону королеви Єлизавети II, які відбулися 19 вересня, принц Гаррі і Меган Маркл покинули Великобританію і вирушили назад в США, після чого, за повідомленнями інсайдерів, члени королівської сім'ї "зітхнули з полегшенням".

Источник