Чому слід виключити з раціону каші зварені на молоці

Каша на молоці шкідлива чи ні — це питання задають як прихильники здорового способу життя, так і молоді батьки. Але тут є ряд нюансів. Давайте раз і назавжди з'ясуємо — чи корисна молочна каша чи шкідлива, інформує Ukr.Media.

Чи варто їсти "молочну кашу"? Взагалі каша, зварена на молоці, дуже смачна і калорійна. Жири, що містяться в молочних продуктах, дозволяють організму людини засвоювати деякі вітаміни. Наїстися молочною кашею також можна швидше.

У каші на молоці є і ряд мінусів. Вживати її не варто людям, які мають алергію на молочні продукти. Тим, хто худне, не бажано їсти манку і білий рис, зварені на молоці, особливо, якщо в них доданий ще й цукор. Висока калорійність таких каш завадить "скиданню" ваги і призведе до стрибків інсуліну в крові

Якщо хвилює питання, чому каша на молоці шкідлива, то можна мінімізувати небезпеку. Для цього потрібно використовувати знежирене молоко, або — його рослинні замінники. Не варто варити на молоці і гречку: залізо, що міститься в гречці, не засвоюється в присутності молока, яке містить кальцій. Будь-яка каша з молоком погано перетравлюється, якщо у того, хто її їсть, хворий шлунок. Крупа, зварена на воді, зберігає на 30% більше корисних властивостей, ніж при варінні на молоці.

Вирішивши, шкідлива каша на молоці чи ні, можна повністю відмовитися від неї, або — продовжити вживати далі.

Джерело