Чому в Мережі регочуть над новим образом Дженніфер Лопес

Як стало відомо, дружина Бена Аффлека в черговий раз стала темою № 1 для обговорень у Мережі.

Причиною цього став новий образ Джей Ло, в якому вона з'явилася на показі високої моди в Парижі. Але коментатори не оцінили вбрання та аксесуари знаменитості. Що ж не сподобалося підписникам артистки?

Новий образ Джей Ло

Ні для кого не секрет, що знаменитості нерідко приміряють найрізноманітніші образи. Найчастіше причиною тому стають якісь заходи і навіть покази мод. Саме на такому показі в Парижі і постала дружина Бена Аффлека. Щоправда, мало хто оцінив новий образ Джей Ло. Але що могло вплинути на таку реакцію з боку громадськості?

54-річна співачка зробила вибір на користь фактурної білої водолазки у поєднанні із чорними легінсами. Поверх на знаменитості було пальто із пелюсток квітів. А ось родзинкою, у свою чергу, стали сонцезахисні окуляри з антенами. Образ завершував не менш гламурний макіяж, що включає бронзовий відтінок на щоках і рожевий матовий на губах, інформує Ukr.Media.

«Не хотів би я зустріти її у темному провулку», «Що в неї з волоссям? Це якийсь жах», «Ніколи більше не одягай ці окуляри», «До чого це пальто? Людське марнославство не має меж». Не сподобався підписникам Джей Ло і той факт, що знаменитість не перестає грати з фільтрами, щоб виглядати значно молодшою. «Може, тобі вже час залишити все це і вирушити на пенсію?»

«Цілком не поєднується зі словом «стиль»»

Це давно не вперше, коли образ Джей Ло викликає більше питань, ніж захоплення. Таким, до речі, стало вбрання співачки на заході журналу Elle «Жінки в Голлівуді-2023». Того дня Лопес постала з блискучою сріблясто-синьою нагрудною пластиною. Багато фанатів тоді розкритикували зірку.

«Це перший раз, коли я не в захваті від її вбрання», «Невдалий вибір», «Вибачте, але це зовсім не поєднується зі словом «стиль”», «Це вбрання жахливе». Варто зазначити, що виріб створено сінгапурською художницею Грейс Лінг. Вона поєднує моду із 3D-технологіями. При цьому роботи Ґрейс високо цінуються серед голлівудських знаменитостей.

Сама ж Лопес своїм вбранням хотіла наголосити на важливості руйнування кордонів та прославлення сильних сторін жінок у Голлівуді. Так, артистка вважає, що якості, які нерідко критикують у жінок, є зовсім не їхніми слабкими місцями, а надздібностями та невіддільною частиною особистості. «Ось що означає бути жінкою».

Источник