«Чутки про розставання продовжують набирати обертів»: Хейлі Бібер просить мати Джастіна допомогти врятувати їхній шлюб

Вона у розпачі.

Чутки про їхнє розставання продовжують набирати обертів. До справи порятунку цієї гарної сім'ї вже підключено батьків з обох сторін, інформує Ukr.Media.

Днями відразу кілька західних видань новин практично одночасно опублікували інформацію про те, що в шлюбі Джастіна Бібера і його прекрасної Хейлі, всупереч пліткам недоброзичливців, все чудово. Якийсь інсайдер стверджував, що молоді люди насолоджуються суспільством один одного, їхні почуття міцні, а майбутнє повно найпрекрасніших перспектив.

Мажорний тон і захоплені епітети, якими був нашпигований відгук анонімного джерела, користувачів, однак, не обдурили. Багато хто зробив висновок, що це чергова спроба врятувати медійний імідж родини — і вона виглядає ще жалюгідніше, що явно свідчить про відчай, у якому перебувають замовники, вони ж «щасливе подружжя».

Втім, існує думка, що один з учасників пари давно усунувся від будь-яких активностей, спрямованих на підтримку будь-якої видимості, і це, як не складно здогадатися, Джастін Бібер.

1 березня 2024 року співак, чия кар'єра останні кілька років перебуває у підвішеному стані, відзначив 30-річчя. З цього приводу Хейлі розмістила на своїй сторінці ролик із романтичними кадрами, на яких вони з Джастіном закохані та явно нікого, окрім один одного, не помічають. Відео супроводжувало вітання, в якому 27-річна Хейлі повідомляла чоловікові, що світ не має й найменшого уявлення про те, наскільки гарна його душа.

Однак Джастін не те що не подякував дружині — він навіть не поставив лайк.

Власне, про це Хейлі повідомило кілька сотень підписників під тим самим постом, ніби вона не в курсі, чи це може хоч щось змінити.

Черговий сплеск активності підписників (які і так намагаються шукати таємні знаки у кожному фото, яке публікує Хейлі) стався, коли господиня модного косметичного бренду Rhode виклала селфі зі свекрухою Патті Маллетт з нагоди її 49-річчя.

«З Днем народження, моя гарна мамо! Все, що можна мріяти, це ще одна дбайлива мати», — написала Хейлі.

Але не поспішайте розчулюватися такій ідилії свекрухи та невістки.

Серед наближених до пари мало хто вірить, що за минулі роки Хейлі зуміла вибудувати добрі стосунки з Патті. «А що публікує старе селфі?» — запитують підписники, які слідом уточнюють, що те саме вітальне фото було зроблено 2023 року. І взагалі, якщо свій 30-й день народження Джастін справляв в Айдахо і Маллетт спеціально прилетіла до нього, чому «красива мама» та її любляча «дочка» не зробили на сімейній вечірці жодного спільного фото?

Можливо, це все причіпки. Проте тим, хто у темі, відомо, що Патті продовжує відчувати найтепліші почуття на адресу фатальної колишньої свого сина — Селени Гомес, якій готова досі надавати моральну підтримку. Навіть після весілля сина та Хейлі жінка заявляла в інтерв'ю, що любить Селену і змінювати своє ставлення до неї не збирається.

Кажуть, Хейлі це завжди засмучувало і вона шукала будь-які шляхи, щоб зробити свою взаємодію зі свекрухою приємною та позитивною. Тепер вона звертається до неї не за схваленням і симпатією, а за підтримкою.

Розуміючи, що Патті має величезний вплив на Джастіна, його дружина сподівається, що мати зуміє навчити сина і переконати його в тому, що шлюб, що тріщить по швах, ще можна і потрібно зберегти. До справи порятунку сім'ї, Хейлі вже залучила й своїх батьків. Наприкінці лютого 2024 року її батько Стівен Болдуін звертався до шанувальників пари та всіх небайдужих християн з проханням помолитися за подружжя, щоб наблизити їх до Всевишнього, наділити мудрістю та захистом.

Источник