Ця трагедія змусила Памелу Андерсон відмовитися від макіяжу

Акторка розповіла всю правду.

Актриса Памела Андерсон відмовилася від макіяжу після смерті свого візажиста Алексіс Фогель. Про це вона розповіла в одному з інтерв'ю, інформує Ukr.Media.

Кілька років тому зірка "Рятувальників Малібу" раптово відмовилася від звичних туші, коректора і червоної помади, викликавши сумніви в істинній причині такого рішення. Однак зміни в житті акторки не були зумовлені лише модним трендом #nomakeup — вони були викликані сумною подією.

Як виявилося, артистка не змогла змиритися зі смертю подруги та візажиста Алексіс Фогель. Жінка померла від раку грудей 2019 року. Ця втрата стала величезним болем для блондинки.

"Вона була найкращою! Відтоді я відчула, що без Алексіс мені просто краще не фарбуватися. Я помітила, що всі ці люди роблять важкий макіяж, а я, як і всі, йду проти правил і роблю все навпаки", — зізналася Памела.

У 2023 році Андерсон прийшла на Тиждень моди в Парижі без макіяжу. Виявилося, що жінка багато років приховувала веснянки. Багато хто навіть не відразу впізнав зірку. Сама вона запевняє, що відчула нові відчуття.

"Я взагалі не знала, що хтось помітить, що я більше не сиджу в кріслі гримера по три години. Просто в номері я подивилася в дзеркало і сказала: ''Тобі майже 60, цього достатньо. Просто насолоджуйся Парижем, а не грай у якусь гру''", — зізналася знаменитість.

Источник