Дантес назвав свої причини розлучення з Дорофєєвою

Артист розповів про своє розлучення з Надею Дорофєєвою, з якою вони були в шлюбі 6 років.

Як повідомляє Plitkar з посиланням на «ТСН», зі слів Володимира між ними вже давно все було складно. У лютому вони прийняли спільне рішення, що їм слід пожити окремо і зрозуміти, чи потрібні їм ці відносини, інформує Ukr.Media.

"Для себе я ще на початку лютого, коли ми розходилися, відповів, що ми один одного реально не любимо. Ти тоді приймаєш рішення: "Давай, напевно, жити окремо". Ми домовилися подумати місяць і дати типу час один одному. А тоді повномасштабна війна почалася, а потім ще щось там", — поділився артист в інтерв'ю «Розмова».

Вова пояснив, що він бачив проблеми у відносинах з Дорофєєвою. Він розумів, що йому потрібно пожити для себе, бо він занадто сильно віддається дружині. Також співак зауважив, що між ними ставало все менше спільного.

"У якийсь момент я став усвідомлювати, що мені слід пожити для себе. Мені здавалося, що я для своєї дружини живу забагато. Потім думаю, що потрібно собою зайнятися. Ти бачиш, що ви все більше стаєте особистостями, у яких залишається мало спільного", — поділився Виконавець.

Дантес додав, що пізніше він виявив і інші причини їх розлучення, про які він зрозумів набагато пізніше. Зі слів музиканта, це повинен розповідати вже не він.

"Так, там є й інші проблеми, які я точно озвучувати не буду. Але до 1-2 лютого у мене в голові була така картинка, а далі вона зовсім інша. І причини інші. Але це вже не на моїй совісті. Не мені це розповідати. У мене є свої образи, я вже пережив і злість і ненависть. А зараз такий "ось я вирішив і нехай так і буде"… не мені жити з тією кармою", — підсумував артист.

Источник