Даша Квіткова розповіла шанувальникам про свої нинішні стосунки після Добриніна

Особисте життя блогерки після розлучення.

24-річна Даша Квіткова відкрито зізналася, що після розставання з Микитою Добриніним вона не зацікавлена у відносинах з чоловіками. Даша у себе в соцмережах поділилася інформацією про свої стосунки після розлучення, інформує Ukr.Media.

Даша з гумором прокоментувала події свого особистого життя:

"Мені нема чого розповісти, тому що у мене їх немає. Зараз у мене є стосунки з роботою, з сином, з собою і з залом".

В одній зі своїх інста-сторіс блогерка зазначила, що спорт допомагає їй не тільки тримати себе у формі, але і позбутися негативних емоцій:

"Мені подобається аналізувати свої емоції, розуміти, чому я відчуваю злість або інші негативні емоції, а потім опрацювати їх. Але все одно я йду в тренажерний зал і старанно там тренуюся".

Крім того, Даша дала різку відповідь своїм підписницям, які поставили питання про те, як забути чоловіка, який ігнорує тебе. Вона порадила "забити" на таких і не розпорошувати свою енергію в порожнечу:

"Дівчата, ну що взагалі коїться? Як забути? Просто забудьте його! Цінуйте себе, любіть себе, вибирайте себе і займайтеся своїми справами і життям. Більше не катайтеся на емоційних американських гірках, виходьте з цього атракціону і йдіть на захід сонця за своїм щасливим майбутнім. Якщо він ігнорує вас, то прощайтеся з ним. Навіщо думати про нього і витрачати на нього свою енергію? Використовуйте свою енергію на більш важливі справи".

Источник