Даша Квіткова заявила про розлучення з Добриніним і назвала причину

Це було рішення обох.

21 січня стало відомо про розставання Даші Квіткової і Микити Добриніна. Зі слів Даші, вони приїлися один одному і у них сильно відрізняються ритми життя, інформує Ukr.Media.

У себе в соцмережах Микита і Даша повідомили, що вони більше не разом і це було їх спільне рішення. У одному із останніх інтерв'ю блогерка зізналася, що першою почала розмову про розставання, а Микита її підтримав. Зі слів Квіткової, у них проблеми у відносинах почалися ще півтора року тому. Попри це, вони хотіли бути разом і тому повінчалися. Однак їхні стосунки не склалися і Добринін з'їхав з їхнього будинку.

"Це було спільне рішення, але на розмову першою вийшла я… ми разом були 24/7 і у якусь мить зрозуміли, що дуже наситилися один одним. По-друге, у нас різна швидкість. Я лечу попереду планети, а він більш плавний. Ми на цьому ґрунті морально один одного задушили. Я працюю багато і цьому приділяю багато часу. Це йому не подобалося. Я розривалася між сином, чоловіком і роботою. У нас була своєрідна гра, хто кого більше кольне… багато було сліз і розмов. Любов не пройшла. Я його люблю і він мене любить, але це ті відносини, де тобі постійно боляче", — прокоментувала Даша.

Зараз подружжя розлучилося. Вони ходять до психолога і вирішують свої проблеми. Подавати на розлучення вони будуть пізніше, коли зможуть стабілізувати свій емоційний стан.

Источник