Дівчина з самим волохатим обличчям поголилась і вийшла заміж

Вона занесена в книгу рекордів Гіннеса як найволохатіша дівчинка на землі.

Іноді на світ народжуються люди з аномаліями, які дуже сильно виділяються їх з натовпу. Мешканка Таїланду Супатра Наті Сасуфан ще в 2010 року занесена в книгу рекордів Гіннеса як найволохатіша дівчинка на землі. 17-річна тайка страждає від рідкісного захворювання – гіпертрихозу (інша назва синдром Амбрас), інформує Ukr.Media.

Все її тіло від вух до п'ят вкрите густим шаром волосся. За весь час досліджень зафіксовано близько п'ятдесяти випадків гіпертрихозу по всьому світу. Зазвичай зовнішність таких людей робить їх ізгоями.

Якихось ліків, щоб побороти синдром Амбраса вчені не винайшли. Тому дівчина неодноразово робила лазерні епіляції. Але ріст волосся все одно тривав. Більш того, після цієї процедури волосся стало рости ще швидше і густіше. Ще однією проблемою Сасуфон є дуже маленькі ніздрі (всього лише один міліметр).

Дівчині настільки важко дихати, що перші десять місяців свого життя Супатра пролежала в лікарні. Їй довелося пройти через кисневу терапію. Зір у Сасуфан трохи гірше, ніж у інших. Крім того, зуби ростуть повільніше.

Дитиною Супатра відвідувала дитячий садок і школу. У навчальному закладі дівчинці довелося несолодко. Там її зазвичай називали Чубаккою, Перевертнем або мавпячою мордою. Над нею сміялися, що костюм на Хеллоуїн їй не потрібен. Але дівчина з часом перестала звертати увагу на злі насмішки. Батьки завжди підтримували свою незвичайну дитини. У неї з'явилися друзі, з якими вона весело грала і проводила час.

А зовсім недавно Супатра вийшла заміж за хлопця, в якого була таємно закохана з самого дитинства. Любов змусила Сасуфан регулярно голити обличчя і тіло. Дівчина ділиться своїм щастям в соціальних мережах і отримує безліч схвальних відгуків.

Источник