Дженніфер Лопес та Бен Аффлек готуються стати батьками

Подібна новина може збентежити навіть відданих фанатів зіркового подружжя.

Як повідомляють інсайдери, Лопес та Аффлек готуються стати батьками. Подібна новина може збентежити навіть відданих фанатів зіркового подружжя. Адже, як відомо, кожен із них має спадкоємців від попередніх шлюбів. Але що тоді стало причиною таких думок і чому в Мережі це рішення пари охрестили компромісом?

Лопес та Аффлек готуються стати батьками

Ні для кого не секрет, що квітень 2021 року став переломним у житті тих, хто активно стежив за життям Дженніфер Лопес та Бена Аффлека. Адже багато шанувальників і через роки не втрачали надії на возз'єднання однієї з найкрасивіших пар Голлівуду. І ось, через 17 років, фанати все ж таки дочекалися продовження їхніх стосунків, інформує Ukr.Media.

Безумовно, спочатку все це нагадувало лише вдалий піар-хід. Все ж таки про Лопес і Аффлека почали говорити чи не з кожної праски. На жаль для всіх хейтерів, вже незабаром знаменитості почали разом з'являтися на різних заходах. Пізніше на безіменному пальці співачки побачили заручну каблучку з величезним діамантом. А у липні 2022 року вони зіграли весілля.

Здається, все це нагадує одну з тих мелодрам, які так люблять глядача, чи не так? Але чи буде хепі-енд? Питання можна назвати риторичним. Адже вам, напевно, доводилося бачити чергові сварки героїв нашого матеріалу. Однак, як би там не було, цілком імовірно, що на нас чекає позитивне завершення історії.

Час іти на поступки

Річ у тім, що Лопес та Аффлек готуються стати батьками. Наполягла на ще одному спадкоємці, як неважко здогадатися, саме Дженніфер. Бен, за словами інсайдерів, дуже неохоче погодився на бажання коханої завести спільну дитину. Що цікаво, актор на даний момент вже виховує двох дочок та сина від шлюбу з Дженніфер Гарнер. У Джей Ло ж син і дочка.

«Вона насідала на нього, доки він не погодився. Бен був цілком щасливий з їхньою змішаною родиною. Але він любить дітей. Тому й погодився завести ще одну дитину. Зрештою, він хоче, щоб Дженніфер була щасливою», — поділилися інсайдери у розмові з журналістами.

Водночас деякі користувачі Мережі припускають, що справа не тільки в тому, щоб Джей Ло була щасливою. Цілком імовірно, що ми маємо справу з черговим компромісом у цих відносинах. Недавно піти на поступки довелося Лопес. Вона наполягала на переїзді до затишного сімейного гніздечка. Однак Аффлек відмовився, щоб бути ближче до своїх дітей і проводити з ними вільний час. Тепер же, зважаючи на все, на поступки пішов і сам Бен.

Источник