Для чого потрібен шугаринг і що це за процедура

Зайве волосся на тілі стає справжньою проблемою для багатьох жінок та чоловіків. Головна проблема полягає у наступному: зовсім не всі методи з видалення зайвої рослинності на тілі підходять кожному. Далі розберемо, чому шугаринг в Києві має великий попит і що це за процедура.

Що це шугаринг та для чого він потрібен

Шугарингом називають процедура, яка дозволяє легко та безпечно видалити зайве волосся на тілі. Робиться з використанням цукрової та карамельної пасти. Всі волоски на обробленій ділянці тіла видаляються на довгий термін, тому процедура відрізняється довготривалим ефектом

Цей метод позбавлення від зайвої рослинності на тілі було винайдено ще кілька тисяч років тому у Стародавньому Єгипті.

Шугаринг відрізняється накопичувальним ефектом. Рекомендовано робити його повними курсами. Один курс може складатися з 6-10 сеансів. Все залежить від обраної клієнтом ділянки тіла, на якій треба видалити волосся.

У чому відмінності шугарингу від інших видів депіляції

Головна відмінність шугарингу від класичної епіляції воском полягає у тому, що передбачається пошкодження лише волосяних фолікулів. Після першої процедури видалення волосся за допомогою цукрової пасти помітний досить непоганий результат. З кожною наступною процедурою шугаринг волосся на обробленій ділянці тіла ставатиме більш слабким, тоншим.

У деяких випадках відмічається повне припинення росту волосся на певній ділянці тіла після проходження повного курсу шугарингу. Але, багато залежить від фізіологічних особливостей організму людини, типу її шкіри. Колір волосся не впливає на якість проведення шугарингу.

Класичний ефект чистої шкіри після проведення курсу шугарингу триває до 6-8 тижнів.

Як роблять шугаринг

Оптимальним рішенням у цьому питанні буде звернутися до професіональних майстрів салону краси. Заздалегідь визначається тип шкіри клієнта. Безпосередньо під час процедури готується карамельна і цукрова паста з використанням натуральних інгредієнтів. До складу пасти входять наступні елементи:

  • підготовлена вода;
  • цукор або карамель;
  • сік лимону.

Перед нанесенням пасти шкіра оброблюється знежирювальним тальком.

Паста наноситься на шкіру невеликим шаром, при температурі 36-38 градусів. Після того, як паста застигла, її видаляє майстер різкими рухами. Після цього на оброблену шкіру наносять заспокійливий засіб.

На перших етапах процедуру рекомендується проводити 1 раз на 2 тижні. Як зазначалося вище, вона відрізняється накопичувальним ефектом.