До 1,5 млн грн можуть отримати ветерани на розвиток бізнесу

Сьогодні, 24 березня, розпочався прийом документів на участь у конкурсній грантовій програмі для розвитку ветеранського бізнесу «ВАРТО РОБИти СВОЄ», перемога в якій дає можливість отримати до 1,5 млн гривень.

Про це повідомляє Міністерства у справах ветеранів України.

Це спільний проєкт Мінветеранів з командою Українського ветеранського фонду та благодійним фондом «МХП – Громаді». Він спрямований на впровадження та підтримку ветеранських підприємницьких ініціатив у сільському господарстві, виробництві та переробці харчової продукції.

Переможці конкурсу отримають від 500 тис грн до 1,5 млн грн на ведення власної справи.

Старт прийому заявок – 24 березня 2023 року.

Останній день прийому заявок – 10 квітня 2023 року (до 00:00 за київським часом).

Подати заявки на участь у конкурсній грантовій програмі можуть:

  • ветерани, члени сімей ветеранів війни загиблих (померлих) та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Детальніше про умови конкурсу та перелік документів для пакету конкурсної заявки – на офіційному сайті Українського ветеранського фонду за посиланням.

 

Джерело