Двом українським захисникам встановили сучасні високотехнологічні біонічні протези

До Львова приїхав інженер Open Bionics Хелдер Гонкалвез, щоб особисто встановити мегатехнологічні протези Віталію Іващуку та Андрію Гідзуну, які втратили руки рік тому.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Віталій Іващук втратив руку після мінометного обстрілу у червні 2022 року і весь час мріяв повернутися на фронт. Наразі він вже спакував усю амуніцію та не може дочекатися моменту, коли зможе знову доєднатися до своїх побратимів.

Андрій Гідзун втратив руку майже рік тому, у квітні 2022. Він каже, важко було примиритись із думкою, що після травми він навряд чи зможе повернутися до свого звичного життя – хлопець працював на шахті. Сьогодні він знову отримав можливість використовувати обидві руки, і далі зможе обирати роботу собі до душі.

Хлопці отримали свої руки, зокрема, завдяки неперевершеній команді Superhumans center та підтримці партнерів – Mastercard та Open Bionics.

Нагадаємо, Superhumans – сучасна клініка протезування, реконструкції та реабілітації, що незабаром відкриється у Львові. Наразі лікарня завершує устаткування медичних корпусів. Послуги Superhumans будуть безоплатними для постраждалих від війни – лікарня фінансується донорами та партнерами.

Джерело