Двом українським захисникам встановлять сучасні біонічні протези рук Hero Arms

Андрій Гідзун та Віталій Іващук — перші українські пацієнти, яким встановлять високотехнологічні біонічні протези. У Мюнхені пройшли вимірювання та тестування.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Hero Arms від Open Bionics виробляються індивідуально, тож перш ніж встановлювати протези, пацієнту потрібні вимірювання, тестування тощо. Для проходження цих процедур військові  разом із інженерами, а також командами Superhumans і Open Bionics вирушили до Мюнхена.

У Мюнхені 30-річний Андрій та 24-річний Віталій мали змогу протестувати біонічні протези. Хлопці вперше за багато місяців змогли взяти до руки склянку з водою, олівець, маленький м’ячик. Емоції цього моменту важко передати словами.

Військових кажуть, що використовувати Hero Arm їм було доволі просто: принцип роботи біонічного протеза зрозумілий, за лічені хвилини м’язова пам’ять переймає функцію управління рукою. Свої персональні протези хлопці отримають уже протягом кількох тижнів. Згодом, після початку повноцінної роботи клініки Superhumans у Львові, всі етапи протезування будуть виконуватися в Україні.

Джерело