Футболістки української «молодіжки» розпочинають другий раунд відбору Євро

Футболістки української «молодіжки» розпочинають другий раунд відбору Євро

05.04.2023 10:27 джерело Молодіжна жіноча футбольна збірна України WU19 у Данії візьме участь у поєдинках Ліги А другого раунду кваліфікації Євро-2023. 

«Синьо-жовті» зіграють у групі 5 разом із командами Данії, Швеції та Ісландії. Сьогоднішній старовий поєдинок нашої комнади проти Швеції розпочнеться о 15.30 за київським часом, передає джерело. 

«Я дотримуюся погляду, що до стартового свистка шанси в усіх учасників рівні. Тому й налаштовуватиму своїх підопічних, аби вони в кожному матчі демонстрували свої найкращі якості. А завдання-мінімум для збірної України — зберегти прописку в елітному дивізіоні», — розповів головний тренер молодіжної жіночої збірної України WU19 Валерій Паламарчук.

У Лізі А в семи групах зіграють 28 команд, зокрема сім збірних, які піднялися з Ліги В за підсумками першого раунду. Сім переможців груп Ліги А другого раунду (і найкращий володар другого місця, якщо Бельгія фінішує першою у групі) отримають путівки до фінальної стадії, матчі якої проходитимуть з 18-го до 30 липня в Бельгії. Команди, що посядуть у групах четверті місця, сезон-2023/2024 розпочнуть у Лізі В.

Джерело