Гамбурзьке диво “Шахтаря”: якісна робота над помилками

Гамбурзьке диво “Шахтаря”: якісна робота над помилками

08.11.2023 02:29 джерело “Шахтар” мінімально здолав “Барселону” в четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

У номінально домашньому матчі “Шахтар” зміг підлаштуватися під іменитого суперника і здобув надважливу перемогу на шляху до плей-оф Ліги чемпіонів. Попри кадрові втрати й програш у минулому поєдинку, підопічні Маріно Пушича змогли створити у Гамбурзі сенсацію. Про третю перемогу “гірників” над “Барселоною” в історії читайте в матеріалі від джерелоу.

Склад “гірників”: без сенсацій, але з сюрпризами

Перед поєдинком було зрозуміло, що “гірникам” не допоможуть Юхим Конопля й Артем Бондаренко. Їх на полі змінили Криськів і Гочолеішвілі. З огляду на перебіг гри й результат на табло, вони зробили це максимально ефективно. Особливого маневру у боснійського коуча “гірників” на рахунок вибору складу не було. Пушич виставив уже звичну одинадцятку, за винятком травмованих/дискваліфікованих футболістів.

За підсумками матчу можна зазначити, що поява Матвієнка на лівому фланзі оборони була максимально доречною. Не варто забувати, що на старті кар’єри Микола був саме лівим захисником. У матчі проти “Барселони” він вкотре довів свою профпридатність саме ліворуч. Ще одним здивуванням стала поява Невертона попереду того таки Матвієнка.

Бразилець хоч і віддалено, але нагадує Мудрика. Щонайменше базовий набір навичок у цих футболістів схожий. Бразилець має відчутну стартову швидкість, характерну для латиноамериканців техніку і фокус на ворота суперників. Хоч місцями він виглядав розгублено, але в цілому справив враження гравця, який у майбутньому здатний буде створювати різницю у матчах. У складі “гірників” можна виділити чимало індивідуальностей, але у цьому матчі акцент варто робити на командну гру.

Джерело