Голос країни 8 сезон 2 випуск. Хто потрапив у команди зіркових тренерів

Другий випуск нового – восьмого – сезону проекту Голос країни вийшов на телеекрани 4 лютого 2018 року

Нагадаємо, що на талант-шоу запрацювали нові правила, які здивували глядачів. Дізнайтеся, хто ж з учасників цього разу потрапив у команди зіркових тренерів шоу Голос країни!, передає Ukr.Media.

Минулого тижня на каналі 1+1 відбулася прем'єра нового сезону Голосу країни. Зірковими тренерами знову стали Потап, Тіна Кароль, Джамала та Сергій Бабкін, а ведучими – незмінні Юрій Горбунов і Катерина Осадча.

Нагадаємо, що у Голосі країни 8 "сліпі прослуховування" отримали певні зміни: тренери, сидячи в червоних кріслах спиною до сцени, оцінюють лише голос кожного учасника.

Натиснувши кнопку, тренер розвертає своє крісло до вокаліста, тим самим запрошуючи стати учасником своєї команди. А от вокаліст, який не зміг розвернути жодного тренерського крісла, одразу залишає сцену без спілкування із Тіною, Джамалою, Потапом чи Сергієм.

Голос країни 8 сезон, 2 випуск – дивіться відео онлайн

Першим на сцену вийшов Владислав Мпангу, який вразив своєю нестандартною зовнішністю. Парубок прийшов показати, що важливим є те, що всередині кожного. Влад зумів розвернути всі суддівські крісла, що дозволило йому вибирати тренера самостійно. Талановитий хлопець вирішив стати частиною команди Потапа.

Голос країни 8 сезон 2 випуск дивитися онлайн: Владислав Мпангу – A Kiss to Build a Dream On:

Не менш колоритним учасником "сліпих прослуховувань" став Козак Сіромаха з Дніпра. Своєю найсильнішою зброєю він вважає музику, що й привело його на проект. Лірична пісня та незвичний тембр розвернули всіх тренерів. Козак Сіромаха вирішив повчитися в чарівної Джамали.

Голос країни 8 сезон 2 випуск дивитися онлайн: Козак Сіромаха – Засвіт встали козаченьки?:

19-річна Аліна Багінська, яка є двоюрідною сестрою Анастасії Багінської – учасниці дитячого сезону Голосу – теж вирішила спробувати свої сили. Дівчина зізналася, що приходила разом із молодшою сестрою на кастинг, але тоді пройти їй не вдалося. Аліна хоче вийти з тіні Насті, і тому прийшла на дорослий Голос. На жаль, ніхто не повернувся до дівчини й цього разу.

Голос країни 8 сезон 2 випуск дивитися онлайн: Аліна Багінська – Группа крови:

22-річний Олексій Левкович з Луганська вимушений був покинути своє рідне місто та переїхати до столиці. Зараз хлопець працює баристою, але музика не полишає його ані на мить. Парубок розвернув практично всі крісла, крім незворушної Тіни Кароль. Хлопець зізнався, що хотів би варити не лише каву, а й музику. Олексій також вирішив стати частиною команди Джамали.

Голос країни 8 сезон 2 випуск дивитися онлайн: Олексій Левкович – Walk:

20-річний Михайло Сосунов, якого більшість пам'ятає завдяки участі в "Лізі сміху". Хлопець був учасником команди "Чайка", який практично в кожному виступі співав. Тому не дивно, що він вирішив підкорити співоче талант-шоу. На перших же нотах він розвернув до себе Тіну Кароль та Джамалу, а Потам по голосу впізнав свого колишнього підопічного. Михайлові вдалося розвернути всіх тренерів, але обрав він Тіну Кароль.

Голос країни 8 сезон 2 випуск дивитися онлайн: Михайло Сосунов – Блюз:

Іван Ворон із Запоріжжя обожнює "важку" музику та мотоцикли. Хлопець прийшов на шоу, щоб показати, що рок – це класно! Несподіванкою стало те, що лише Тіна Кароль повернулася під час виконання рок-балади. Це зробило Івана автоматично учасником команди Тіни.

Голос країни 8 сезон 2 випуск дивитися онлайн: Іван Ворон – Улица роз:

16-річна Катерина Сєвєрова розповіла свою складну історію. Попри її вік, вона вже пережила нещасливе кохання, що стало причиною анорексії. Дівчині вдалося побороти цю недугу та прийти на шоу, щоб показати всій Україні свій талант. Глибокий вокал не залишив байдужою Тіну Кароль. Після неї розвернулися Джамала та Сергій Бабкін. Катерина розповіла, що займається вокало з 12 років, і вже закінчила музичну школу. Також вона зізналася, що захоплюється Сергієм Бабкіним, але обрала вона Тіну Кароль.

Голос країни 8 сезон 2 випуск дивитися онлайн: Катерина Сєвєрова – Зозуля:

20-річний Євген Щавлінський з Рівного теж прийшов на шоу, щоб підкорити зіркових тренерів своїм співом. Хлопець розповів, що регулярно їздить за кордон, щоб заробляти гроші на творчість, але займатися музикою хоче в Україні. Євген уже записав один альбом, і не планує зупинятися. Втім, на жаль, йому не вдалося розвернути жодного тренера.

Голос країни 8 сезон 2 випуск дивитися онлайн: Євген Щавлінський – Sing:

25-річна молода матуся Вікторія Ільчишена з Вінниці виховує двох діток, але не полишає творчість. Вона використовує кожну вільну хвилину для того, щоб займатися музикою. Темпераментна та спокуслива учасниця змогла розвернути всіх зіркових тренерів, крім Сергія Бабкіна. Вікторія розповіла, що була в першому сезоні в команді Руслани. А цього разу вона обрала Потапа.

Голос країни 8 сезон 2 випуск дивитися онлайн: Вікторія Ільчишена – Грішна любов:

42-річна Тетяна Тимошенко вирішила не обмежуватися викладанням вокалу та спробувати власні сили. Жінку часто запитують про родинні зв'язки з популярною однофамілицею. Для доповнення образу жінка вийшла на сцену з фірмовою косою, як у Юлії Володимирівни, але це їй не допомогло. До неї так ніхто й не повернувся.

Голос країни 8 сезон 2 випуск дивитися онлайн: Тетяна Тимошенко – ЯдовитаЯ:

Несподіванкою другого епізоду стала Злата Огнєвіч. З першої секунди вона розвернула Джамалу, а потім Потапа та Тіну Кароль. Останнім повернувся Сергій Бабкін, якого вразив оперний спів виконавиці. Злата вирішила перевернути проект з ніг на голову, адже вона погодилася взяти участь у шоу лише в ролі зіркового тренера. Натомість Потап запропонував їй стати радником у проекті, і цю пропозицію Злата з радістю прийняла.

Голос країни 8 сезон 2 випуск дивитися онлайн: Злата Огнєвіч – One Day:

Наступним підкорити зіркових тренерів спробував 23-річний Юрій Каналош із Закарпаття. Він хоче зламати стереотипи про "хлопців із села". Парубок хоче співати і впевнений, що зможе досягти свого. Сергій Бабкін натиснув заповітну кнопку ще до того, як Юрій почав співати, але спів хлопця не розчарував зіркового тренера. Його настільки вразив вибір композиції, що він просто не зміг втримати емоцій. Також до Юрка розвернувся Потап. Хлопець розповів, що працював раніше в Китаї протягом трьох років. Щоправда, Сергій Бабкін тонко натякнув, що парубкові варто йти до Потапа. Але Юрко вирішив довести Сергію, що той не даремно натиснув на кнопку.

Голос країни 8 сезон 2 випуск дивитися онлайн: Юрій Каналош – Iron Sky:

Валентин Біленький, якого вже встигли назвати співочим електриком, прийшов на Голос, щоб довести всім, що він може стати артистом. Хлопець готовий пробувати та працювати над собою, щоб здійснити свою мрію. Валентин розвернув усіх зіркових тренерів. Хлопець зізнався, що на кастингу шоу був п'ять разів. Хлопець не лише заспівав в дуеті з Сергієм, а й обрав його команду для подальшої боротьби в шоу.

Голос країни 8 сезон 2 випуск дивитися онлайн: Валентин Біленький – Пробач:

Команда Потапа

Владислав Мпангу

Вікторія Ільчишена

Команда Джамали

Козак Сіромаха

Олексій Левкович

Команда Тіни Кароль

Іван Ворон

Михайло Сосунов

Катерина Сєвєрова

Команда Сергія Бабкіна

Юрій Каналош

Валентин Біленький

Додамо, що третій етап "сліпих прослуховувань" на Голосі країни відбудеться наступної неділі, 11 лютого, о 21:00 на каналі "1+1".

Источник