Громадська організація з Німеччини допомагає Укрзалізниці облаштувати медичні вагони

Громадська організація з Німеччини допомагає Укрзалізниці облаштувати медичні вагони

Фото 06.07.2024 00:24 джерело Громадська організація Ukraine to Power з Німеччини, яка допомагає українським медзакладам забезпечити безперебійне живлення в умовах постійного руйнування росіянами енергетичної інфраструктури, працює над запитом Укрзалізниці.

Про це джерелоу розповіла співзасновниця і директорка Ukraine to Power, журналістка, громадська діячка Наталія Фібріг.

Вона поінформувала, що організація отримала запит від Укрзалізниці, список того, що їм потрібно, аби зробити 5 нових вагонів: енергетичні рішення, медична техніка, санітарна техніка, ліжка тощо. Це мають бути багатофункціональні вагони: при потребі ці ліжка дуже швидко збираються, і вагон використовується для евакуації цивільного населення.

«Ми почали розмову з Укрзалізницею про медичні вагони, яких вони наразі мають понад 60, з них 5 — це вагони інтенсивної терапії. Зараз це чи не єдина можливість перевозити наших поранених із прифронтових лікарень», — зазначила Фібріг.

Ukraine to Power уже має досвід роботи з компанією, постачала мобільні зарядні станції в усі лікарні Укрзалізниці, зокрема передала 8 зарядних станцій (4 системи звичайні і 4 мають сонячні панелі, тож їх можна використовувати постійно) в ремонтні бригади, які виїжджають на аварійні роботи і підключають повністю всю свою техніку до систем.

Джерело