Хрещення малюка: яких головних правил потрібно дотримуватися

Хрещення — це духовне народження дитини.

Таїнство хрещення — одна з найважливіших і зворушливих подій у житті дитини. Під час хрещення малюк отримує захист вищих сил, тому що у нього з'являється Ангел-Охоронець. До цього дитина легко піддається врокам та негативному енергетичному впливу. Мабуть, саме з цим пов'язана перша прикмета про хрестини, інформує Ukr.Media.

Не можна нікому показувати нехрещену дитину

Наші предки старалися хрестити малюка відразу ж після народження, щоб він отримав свій захист буквально з перших днів життя. Зараз молоді батьки іноді зволікають з підготовкою до хрестин, але самі запрошують гостей або відвідують людні місця з новонародженим. Це велика помилка. Дитина без захисту легко піддається поганому впливу. Її може наврочити будь-яка доросла людина, навіть ненароком.

На хрестини дитину несуть у новому одязі

В цей особливий день не можна одягати малюка в старий одяг. Краще підготувати набір всього новенького, від пелюшки до комбінезона, якщо хрестини в холодну пору року. За народним повір'ям, так ви забезпечите дитині життя в достатку.

Хрещені батьки дитини не повинні знаходитися у любовному зв'язку

Відомо, що духовні батьки малюка не можуть бути подружжям. Більш того, любовний зв'язок між кумом і кумою — великий гріх. Шкода від таких відносин буде завдана і маленькому хрещенику, не тільки самим кумам.

Хрестильний рушник потрібно берегти все життя

Рушник, яким огортають малюка після того, як батюшка занурив його у воду, вважається особливим оберегом для дитини. Його потрібно обов'язково використовувати. Витирайте дитя цим рушником дитину, коли вона хворіє, або плаче без причини. Оберіг допоможе позбутися від негативної енергетики.

Не можна брати хрещеною мамою вагітну жінку

Поки майбутня мама виношує малюка, вони є одним цілим. З цієї причини вагітним не можна хрестити дітей. Адже так виходить, що хрещена в одному тілі носить дві душі. Яка з них буде духовним наставником для хрещеника? І чи є таке право у ще не народженого малюка, який сам прийняв християнство? Звичайно, немає.

Але найголовніше, звертаючись до Бога, будьте щирими у своїх молитвах. І пам'ятайте, що хрещення — це духовне народження малюка, а не галаслива гулянка.

Источник