Хто повідомив Дантесу про те, що у Дорофєєвої з’явився інший чоловік

Дарина Кацуріна розсекретила, від кого Вова Дантес дізнався, що його дружина Надя Дорофєєва крутити роман з його кращим другом Мішею Кацуріним.

Дізнайтеся, хто повідомив Дантесу про те, що у його дружини з'явився інший чоловік

Ресторатор і дизайнер Дар'я Кацуріна розсекретила, що співак Володимир Дантес дізнався ім'я нового коханого Наді Дорофєєвої від неї, інформує Ukr.Media.

В інтерв'ю ведучій Василині Фроловій Дарина розповіла, що Дантес став першою людиною, якій вона повідомила про розлучення з Михайлом Кацуріним. У цій же телефонній розмові вона зізналася, що чоловік пішов від неї до Дорофєєвої.

"Коли сталося моє розлучення, він (Дантес-ред.) мене дуже підтримував. Дуже. Це перша людина, якій я розповіла. Я йому подзвонила і сказала: "Якщо ти знав, то я тебе вб'ю!". І він такий: "що? Ні!". Але до цього вони (Дантес і Дорофєєва — ред.) жили не разом", — розповіла Кацуріна.

Нагадаємо, що раніше Дантес з Дорофєєвої і Кацуріни були кращими друзями. Пари часто разом проводили відпустку за кордоном. І про розлучення вони оголосили з різницею в один день.

Дарина зізналася, що вона і Володимир довгий час намагалися бути друзями, проте їхні стосунки все одно перейшли на інший рівень.

Источник