Як принц Гаррі підтримує хвору Кейт Міддлтон і як вона на це реагує

Принц Гаррі повертається додому: хвороба Кейт Міддлтон може стати головною причиною перемир'я між Уельськими та Сассекськими.

Як стало відомо, останнім часом королівські експерти все більш впевнено стверджують, що принц Гаррі повертається додому. І це може статися будь-якої миті. Причиною тому стала, хоч би як це звучало, недуга Кейт Міддлтон. Чому ж саме хвороба змогла змінити настрій у королівській родині і що зараз відомо про долю Меган Маркл?

Не було б щастя, та нещастя допомогло

Мабуть, можна сміливо заявити, що несподіване визнання Кейт Міддлтон про свій діагноз серйозно змінило атмосферу у королівській родині. Адже, погодьтеся, на сьогодні мало хто залишився байдужим до долі принцеси Уельської. Що вже казати, навіть скандально відомі герцоги Сассекські зважилися на перші кроки для примирення. І, мабуть, останній факт несе у собі як співчуття, так і щось більше, інформує Ukr.Media.

Річ у тім, що для самої Кейт слова підтримки від принца Гаррі мають особливе значення. Як відомо, саме з молодшим братом свого чоловіка принцеса змогла потоваришувати ще до одруження з Вільямом. Більше того, вони завжди підтримували одне одного у непрості моменти. Але, поза всяким сумнівом, шлюб із Меган Маркл перекреслив це спілкування.

Дивлячись збоку, можна подумати, що Гаррі ніколи не любив свою сім'ю і особливо брата з його дружиною. На жаль, на думку королівських експертів, розлука з Кейт стала йому серйозним ударом. «Він ніби вкотре втратив матір». Адже Міддлтон була для нього майже старшою сестрою. І новина про її діагноз стала справжнім потрясінням для герцога Сассекського.

Принц Гаррі повертається додому

Не згадуючи старі образи, непорозуміння та скандали, Кейт та Гаррі знову почали спілкуватися. Принц регулярно намагається відправити невістці підбадьорливі повідомлення і навіть телефонує. Може здатись, що для принцеси Уельської молодший брат чоловіка вже давно залишився в минулому. Але інсайдери запевняють: Міддлтон неймовірно щаслива відновити спілкування.

При цьому, що дуже важливо, у цих розмовах нерідко проскакує одна важлива деталь. Так, йдеться про те, що двері будинку принцеси Уельської завжди відчинені для молодшого брата чоловіка. У результаті сьогодні інсайдери з королівського палацу впевнені, що принц Гаррі повертається додому. Звісно, відбуватиметься це буде поетапно.

Адже навряд чи принц Вільям встиг простити свого брата після виходу стільки інтерв'ю та автобіографії. Але всі конфлікти можуть бути вирішені, якщо посередником між ними виступить саме Кейт. Що ж до Меган Маркл, то про неї інсайдери не згадують. А тому можна дійти невтішного висновку, що скандальну актрису при дворі поки що не готові бачити.

Источник