Як Селена Гомес обійшлася з подругою, яка пожертвувала їй нирку

Хто віддав нирку Селени Гомес і чому зірка відплатила своїй рятівниці байдужістю?

Селена Гомес знає з самого дитинства, що таке популярність. Однак не завжди слава приносила щастя актрисі і співачці. Часто через популярність і відсутність вільного часу дівчині було складно влаштовувати своє особисте життя. У Селени і зараз практично немає близьких друзів. У недавньому інтерв'ю зірка заявила, що у неї тільки одна хороша подруга. І це Тейлор Свіфт. Але колись в житті Гомес була ще одна дівчина, яка заради подруги пожертвувала власною ниркою. Хто віддав нирку Селені Гомес і чому зірка відплатила своїй рятівниці байдужістю, розповімо далі, інформує Ukr.Media.

Чому Селені Гомес знадобився донор

Вже в дитинстві Селена Гомес багато в чому відрізнялася від своїх однолітків. Коли батьки дівчинки розлучилися, мати почала водити Селену по кастингах, щоб відвернути дочку від сімейних проблем. У маленької Гомес відмінно виходило заворожувати публіку. Її популярність стрімко зростала. Зрозуміло, не всім дітям це подобалося. Хтось просто заздрив, хтось вважав, що він нічим не гірше. Селені в таких обставинах було важко знайти своїх людей, які б любили її справжню.

Здавалося, все змінилося, коли в юному віці Селена Гомес знайшла свою «любов». Шанувальники були в захваті від пари Гомес і Бібера. Правда, пізніше з'ясувалося, що спочатку все затівалося заради піару. Потім вже між знаменитостями дійсно пробігла іскра. Коли вічна любов пари виявилася зовсім не вічною, Селені довелося туго. Джастін-то швидко знайшов собі нову обраницю і навіть одружився. А ось Гомес довелося ковтати гіркі сльози. На тлі стресу погіршилося і її здоров'я. Якби Селена ще сама його не гробила, втішаючи себе алкоголем, а іноді і забороненими речовинами.

Селена почала різко набирати вагу. У пресі жартували, що дівчина заїдає бургерами і шоколадками своє розставання з Бібером. Але все було набагато сумніше. У Селени загострилися проблеми зі здоров'ям, а саме вовчак. Це захворювання може вражати будь-які органи, запалюючи сполучні тканини. В результаті лікарі повідомили Селені, що їй необхідно шукати донора нирки. Гроші не були проблемою, але навіть з ними артистці не вдавалося знайти відповідного донора.

Хто віддав нирку Селені Гомес

Рятівницею для Селени стала її подруга дитинства Франсія Райса. У дівчат виявилася одна група крові, резус-фактор теж збігся. Франсія сама запропонувала допомогу Селені, що було великодушно і зворушливо. Тягнути було ніколи, тому фахівці провели екстрену операцію Гомес з пересадки нирки. На щастя, все пройшло успішно. Після операції дівчата поділилися в мережі загальним фото: Селена і Франсія лежать поруч на лікарняних ліжках, дивляться один на одну, тримаються за руки, посміхаються. Шанувальники були нескінченно зворушені. А вчинок Франсії високо оцінили.

Кажуть, що з дитинства дівчата були як сестри. Франсія виросла у великій родині. Вона вміє проявляти турботу, співпереживати і підтримувати. Залишитися осторонь, коли у подруги були проблеми, вона просто не могла. Цікаво, що своїй родині дівчина не сказала, кому вона віддає нирку. Франсія, як кажуть інсайдери, молилася, щоб операція пройшла успішно.

Як Селена "віддячила" давній подрузі

Звичайно, відразу Селена була нескінченно вдячна подрузі. Вона часто згадувала про неї в інтерв'ю. Гомес клялася і божилася, що після такої серйозної операції вона не стане байдуже ставитися до власного здоров'я. Селена і Франсія спілкувалися і підтримували один одного і далі. Але це тривало недовго.

Своє здоров'я Селена знову закинула. Було б сказано, забути недовго. Зірка знову повернулася до алкоголю і тусовок. Францію це дуже засмутило. Вона просила Селену одуматися. Але подруга заявила, що нічого міняти не буде і її все влаштовує. В результаті спілкуванню дівчат прийшов кінець. Кожна пішла своєю дорогою, і шляхи їх не перетиналися.

Але нещодавнє інтерв'ю Селени Гомес змусило публіку згадати про їхню дружбу з Франсією. В інтерв'ю Селена багато говорила про своє життя. Зрозуміло, згадувала і про розставання з Бібером, і про важке дитинство, і про ціну слави. Говорячи про дружбу, вона заявила, що у неї тільки одна близька подруга — Тейлор Свіфт. Про дівчину, яка пожертвувала Селені нирку, зірка навіть словом не обмовилася. Звичайно, шанувальники звернули на це увагу. У мережі почалися розмови. Гомес називали цинічною, невдячною і так далі. На це дівчина відповіла коротко: «Вибачте, що не згадала кожного, з ким знайома».

Як це сприйняла Франсія

Схоже, що ситуація торкнулася і Франсію Райсу. Всі ці роки дівчина хоч і не спілкувалася з Селеною, проте здалеку стежила за нею в соцмережах. Зараз же Франсія мовчки відписалася від своєї давньої подруги. Інсайдери діляться, що дівчині після всього цього важко вірити в дружбу. Вона зробила добру справу. А що отримала натомість? Франсія зізнавалася, що після донорства вона довго відновлювалася.

"У мене є собака, і я не могла з нею гуляти. Я активна людина, а два місяці я не могла навіть нормально ходити. Кожен день я з нетерпінням чекала, коли зможу випити кави і погуляти, але я не могла цього зробити", — розповіла дівчина. Коли її фізичний стан покращився, настала черга моральних травм. Дівчині прикро, що про неї забула подруга, яку вона вважала сестрою.

Не всі шанувальники після цього засуджують Селену. "Ну, не за безкоштовно ж ця подруга віддала їй нирку? А за мільйони і мільйони. Просто це не озвучується. І вони в розрахунку", — озвучують думку в мережі.

Источник