Як зараз виглядає дочка Белли і Едварда з «Сутінків» — їй вже 21

Маккензі Фой було 11, коли вона отримала роль у вампірській сазі "Сутінки".

Більше десяти років пройшло з моменту виходу перших фільмів вампірської саги «Сутінки». Ех, пам'ятаємо ці палкі суперечки, хто ж крутіше: Едвард або Джейкоб. Дівчата просто пропадали годинами за книгами саги, а як всі чекали виходу кожної з п'яти частин «Сутінків». Звичайно, головною темою для обговорень була любов Белли і Едварда, яких зіграли Крістен Стюарт і Роберт Паттінсон. Зараз цих акторів можна часто побачити на екранах в різних відомих проєктах. А що ж стало з іншими героями сутінкової саги? Сьогодні поговоримо про наймолодшу героїню — дочку Едварда і Белли Ренесмі, якій в реальному житті, до речі, вже 21 рік. Зіграла її в сазі юна актриса Маккензі Фой, інформує Ukr.Media.

Юній Маккензі було всього 11 років, коли їй пощастило отримати роль в популярному проєкті — серії фентезійних фільмів на вампірську тематику. Знайти актрису, яка б втілила на екрані Ренесмі — задачка була ще та. Адже в книзі дочка Едварда і Белли описана нереалістично красивою. Крім того, вона за сюжетом повинна дуже швидко рости: ось вона виглядає однорічною дитиною, а ось — вже хоч до школи віддавай. З цією проблемою справлялися за допомогою спецефектів. А стосовно краси, доводилося задовольнятися тим, чим Маккензі Фой нагородила природа. Хоча дівчинка і правда була просто диво.

Ми не завжди помічаємо, як швидко летить час. Але коли подивишся на дітей, які начебто ось-ось бігали на дитячих майданчиках, а зараз вже навчаються в університетах, то у когось може початися панічна атака. Так і з Маккензі Фой. Ми пам'ятаємо її красивою маленькою дівчинкою з "Сутінків", а на ділі актрисі нещодавно виповнився 21 рік.

Маккензі за останній час дуже змінилася. Раніше вона ніби була в образі Ренесмі, яку грала. А тоді, мабуть, настав переломний момент і дівчина відійшла від образу, який приніс їй популярність. Проте актриса виглядає чудово. Вона пишається своєю природною красою і не намагається підігнати себе під стандарти краси з пухкими губами, ідеальними носами і вилицями.

Чим займається Маккензі Фой і в яких фільмах її можна побачити

Після ролі Ренесмі актриса продовжила свою акторську кар'єру. Правда, на сьогодні в її списку не так багато кіноробіт, як хотілося б фанатам. Маккензі Фой після сутінкової саги засвітилася в знаменитому "Інтерстелларі". Там вона грала головну героїню, тільки в юності. У 2018 році вийшов з її участю «Лускунчик і чотири королівства», де Фой зіграла Клару. А через два роки Маккензі порадувала шанувальників роллю в дитячому пригодницькому фільмі "Чорний красень".

Кіно — не єдина справа, якою займається Маккензі Фой. Вона дуже популярна в соцмережах. Наприклад, в Instagram на Красуню підписані майже 2 мільйони користувачів. Вона співпрацює з модними брендами. Часто Маккензі запрошують рекламувати нові колекції. Також користуючись своєю популярністю, Маккензі направляє її в корисне русло. Дівчина бере участь в ініціативі The Wild Beauty Foundation. WBF прагне познайомити людей з дикими і домашніми кіньми за допомогою фільмів, освіти. До речі, фільм "Чорний красень" якраз про коней.

Источник