Як зараз виглядає дочка Габі і Карлоса — пухкенька дівчинка з «Відчайдушних домогосподарок»

Зараз актриса, яка зіграла її, дуже змінилася.

Майже десять років минуло з того моменту, як показали останню серію «Відчайдушних домогосподарок». У цього серіалу багато шанувальників по всьому світу, а його герої, як головні, так і другорядні, стали дуже впізнаваними. Не знаємо, як у вас, але, крім головних героїв, у багатьох була ще одна улюблениця — пухленька Хуаніта Соліс, дочка Габі і Карлоса. Зрозуміло, актриса, яка зіграла Хуаніту, вже виросла. Вона більше не 7-річна Пампушка. Зараз покажемо, як сьогодні виглядає Медісон Де Ла Гарза, яка зіграла дівчинку, інформує Ukr.Media.

Хуаніта Соліс: як змінилася дочка Габі і Карлоса з "Відчайдушних домогосподарок"

Вперше Медісон Де Ла Гарза з'явилася на знімальному майданчику серіалу, коли їй було 6 років. Дівчинку затвердили на роль Хуаніти Соліс. Майже п'ять років Медісон знімалася в серіалі (з 2008-го). Звичайно, це круто, що в такому юному віці дівчинка отримала роль в популярному проєкті. Однак у юної Медісон від цього додалося проблем. Часто однолітки не сильно доброзичливі до дітей із зайвою вагою. А тут Медісон ще й в серіалі знімається — та це ж комбо для цькування.

Дівчинку часто ображали, задирали. А оскільки вона була відомою, то навіть незнайомі люди могли написати їй в соцмережах щось образливе. Дівчина згадує, як дуже давно хтось написав їй у Twitter: "Сподіваюся ти віддаси кінці такою ж жирною коровою". Звичайно, це негативно впливало на дівчинку, вона комплексувала. Тому в підлітковому віці практично весь час просиділа на дієтах.

З віком Медісон вдалося прийняти себе і своє тіло. Вона перестала комплексувати, і хоч її форми далекі від стереотипних 90-60-90, дівчина навчилася любити себе і навіть пишатися своїм тілом. Вона із задоволенням носить короткий обтягуючий одяг, позує в бікіні і цінує себе справжню. По-моєму, Медісон зараз відмінно виглядає, вона яскрава і колоритна. А у її фігури є свої переваги.

Чим зараз займається Медісон Де Ла Гарза

Зараз Медісон 20 років. Після ролі Хуаніти вона продовжила свою кінокар'єру. Дівчина знялася в ситкомах «Дайте Санні шанс» і «Дуже погана училка». Разом з сестрою Демі Ловато (так-так, Медісон і Демі сестри) юна актриса взяла участь у зйомках фільму «Програма захисту принцес». Правда, на відміну від сестри, у якої була головна роль, Медісон з'явилася всього лише в епізоді.

Згодом дівчина зрозуміла, що потрібно залишити акторство. Хто знає, може, колись ми ще побачимо Медісон на екранах. Але поки вона вчиться на сценариста в Dodge College of Film and Media Arts. Шанувальники "Відчайдушних домогосподарок" сподіваються, що Медісон в майбутньому напише сценарій продовження улюбленого серіалу.

Источник