іберполіцейські Черкащини викрили шахрая, який оформив кредити на пенсіонерку | Кримінал

Кіберполіцейські Черкащини викрили шахрая, який оформив на пенсіонерку кредити.

Парубок від імені пенсіонерки уклав 6 кредитних договорів. Наразі йому повідомлено про підозру. Правопорушнику загрожує покарання від 3 до 8 років позбавлення волі.

До працівників відділу протидії кіберзлочинам у Черкаській області звернулася жителька Черкас. Пенсіонерка розказала, що її стали турбувати колекторні організації й вимагати сплатити 52 тисячі гривень за кредити, які вона не брала.

Кіберполіцейським та слідчим Черкаського районного Управління поліції, під процесуальним керівництвом Черкаської окружної прокуратури, вдалося встановити 18-річного парубка, який причетний до вчинення шахрайських дій.

Молодий чоловік від імені пенсіонерки створив обліковий запис в програмі дистанційного банківського обслуговування та, під її іменем, подав онлайн заявки до установ, які в мережі Інтернет надають макрокредити. В результаті, було укладено 6 кредитних договорів, за якими фігурант привласнив гроші.

При проведенні обшуку за місцем проживання зловмисника, поліція виявила речові докази, які підтверджують його причетність до вчиненого.

За результатом проведення слідчих дій черкащанину повідомили про підозру.

За такий злочин передбачено покарання від 3 до 8 років позбавлення волі

За матеріалами поліції Черкаської області