Їдкі, але такі доцільні цитати Моніки Беллуччі для жінок

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами її думками про чоловіків, любов, ревнощі і про розлучення.

Колись Моніка Беллуччі і Венсан Кассель були улюбленою парою шанувальників. Багато хто вважав, що вона занадто хороша для нього, а інші захоплювалися ними. Однак кілька років тому пара розпалася, а говорять про це досі, інформує Ukr.Media.

Моніка Беллуччі — це жінка, якою неможливо не захоплюватися. Вона мудра і бачила життя з різних його сторін. Тому сьогодні ми хочемо поділитися з вами її думками про чоловіків, любов, ревнощі і про розлучення. Їдкі цитати, які зрозуміє кожна жінка.

Моніка Беллуччі і Венсан Кассель

Вона — найрозкішніша жінка у світі, він — харизматичний антигерой. Що тримало їх разом, досі залишається загадкою. Однак обидва вони згадують ці відносини з теплом. І навіть після розлучення зуміли зберегти дружбу і теплі стосунки. Згадаймо, як це було.

Вони одружилися в 1999 році. Однак їх шлюб складно назвати класичним. Зв'язавши себе сімейними узами, вони все ж залишалися вільними людьми. Всі 14 років шлюбу вони прожили на три будинки, і всіх це влаштовувало.

Моніка згадує: "Я ніколи не втручаюся в його справи. Ми дуже незалежні. Ми живемо в різних світах. Як всі італійки, я ревнива, але як-небудь обійдуся без вірності тіла. Для мене любов — це вірність серця".

Можливо, саме свобода і тримала їх разом. Після народження другої дитини Кассель наполіг, що вони повинні з'їхатися і жити під одним дахом. Саме це і стало першим кроком до розриву. Якщо жінка мріє бути вільною, замах на її право може обернутися катастрофою. Так і сталося.

Моніка Беллуччі і Венсан Кассель: розлучення

Актриса неодноразово відверто зізнавалася, що розлучення далося їй нелегко і змусило понервувати. Вона згадує: "хоч це і було моє рішення, але коли доводиться з кимось розлучатися, це ж не означає, що ти його більше не любиш. Це означає, що більше не можеш продовжувати бути разом".

Думаю, кожен, хто пройшов через це, знає, про що мова. Дійсно, складно відпускати людину, разом з якою пройшов такий довгий шлях. Хоча в кінцевому підсумку це і може виявитися кращим рішенням.

Про жінок і ревнощі

Якось Моніка сказала: "мені все одно, хто там зітхає по ньому. Мені не важливо, хто вони, чим займаються і наскільки сильно він їм подобається. Я ще з дитинства усвідомила гнилу сутність всіх жінок і не сприймаю їх серйозно. Говорячи начистоту, ревнощі — вони взагалі ні до чого. Тому що мій чоловік — це мій. І хоч розбийтеся об стіну, вашим він не стане. Ніколи!"

Хто ж ще міг зробити настільки зухвалу заяву, якщо не ця розкішна італійка? Вона, безсумнівно, права. Адже до чого порожні ревнощі, якщо чоловік твій серцем і душею.

Про сім'ю, самотність і щастя

Не можна не згадати ще одну прекрасну цитату Моніки: "я відчуваю себе наодинці з собою добре, і мені комфортно, але не тому, що я красива. Я знаю багатьох дуже красивих людей, чиє життя жахливе. І їм дуже погано наодинці з собою. Відчувати внутрішній комфорт — це не те, як ти виглядаєш зовні, а те, як ти відчуваєш себе всередині. Я щаслива людина, тому що зазнала багато любові по відношенню до себе — у мене дуже велика сім'я".

Щастя і комфорт потрібно шукати всередині себе, а не в навколишньому світі. Бути в гармонії з собою — найбільша благодать.

Про кохання

Найбільше мені подобаються цитати актриси про кохання. Вони завжди максимально точні, хоч часом і їдкі. Мені подобається її думка: "Любов живе лише тоді, коли є повага один до одного і свобода. Бажання володіти іншим як річчю — абсурд". І це така чудова думка. Адже так багато людей, які нещасні від того, що не усвідомлюють цього простого факту.

Також актриса говорила: "жінка може любити так, як ніби ніколи не піде. Але може наступити такий день, що піде так, ніби зовсім і не любила". І вже тут додати нічого.

Про красу

Хотілося б закінчити ємною цитатою, яка змусить трохи задуматися: "краса для жінки стає проблемою тільки у двох випадках: коли її немає і коли немає нічого, крім краси". Нехай у кожного з вас буде краса, особливо внутрішня краса, яка змушує очі сяяти.

Источник