Єврокомісія хоче продовжити ліберальний режим в аграрній торгівлі з Україною

Єврокомісія хоче продовжити ліберальний режим в аграрній торгівлі з Україною

24.01.2024 03:31 джерело ЄС і надалі надаватиме Україні суттєву підтримку, і в цьому контексті Єврокомісія невдовзі представить пропозиції щодо продовження заходів лібералізації торгівлі аграрною продукцією з нашою країною.

Як повідомляє кореспондент джерелоу, про це у Брюсселі під час пресконференції за підсумками Ради міністрів ЄС з питань сільського господарства й рибальства заявив Девід Кларінвал, віцепрем’єр Бельгії, яка головує в ЄС,

«Країни-члени знову продемонстрували солідарність з Україною. Європейська комісія невдовзі оголосить пропозицію продовжити заходи лібералізації для України. Країни-члени сподіваються отримати інформацію про таке продовження, і також бачення довгострокових торговельних відносин (з Україною – ред.)», — сказав бельгійський урядовець, який відповідає і за сектор сільського господарства.

Він зауважив, що деякі країни ЄС висловили певні занепокоєння стосовно торговельної лібералізації з Україною. У цьому контексті, за словами Кларінвала, Бельгійське головування в ЄС дотримується сталої позиції та віддає перевагу загальноєвропейським рішенням.

Джерело