Як правильно обрати вид спортивних занять та один з спортивних клубів

Сучасні молоді люди все більше віддають перевагу фізичній активності та спортивним заняттям задля збереження свого здоров’я та покращення самопочуття. На сьогодні в Києві існує багато спортивних клубів, які пропагують різні види фізичної активності для досягнення певних цілей, в тому числі мережа клубів Apollo Next, де новачки та досвідчені спортсмени отримують можливість користуватися новим, функціональним та професійним спортивним обладнанням. За потреби відвідувачі клубів можуть скористатися мобільним додатком та забронювати тренування в зручний для себе час або провести його в онлайн-режимі. Загалом в клубах щотижня проводиться до 120 тренувань в групах, в тому числі у невеликих командах за участі тренера-лідера та шести відвідувачів.

Обираємо вид фізичної активності та різновид спортивного клубу

Під час вибору фізичної активності для занять у спортивному клубі потрібно враховувати індивідуальні фізичні параметри відвідувача клубу та цілі, які він ставить перед собою. Більшість молодих киян сьогодні мають можливість скористатися послугами фітнес-залів та груповими заняттями, спробувати можливості та переваги спортивних єдиноборств, водних та бігових спортивних дисциплін. Від правильного вибору спортивного залу може залежати фізичне та психологічне та навіть кар’єрне благополуччя молодої людини, адже заняття:

  • в тренажерному залі дозволяють розвинути м’язову силу та фізичну витривалість, тому є найпоширенішими видами активності серед молодих киян;
  • в невеликих групах з аеробіки, йоги, пілатесу чи зумби (один з різновидів фітнес програми, що поєднує в собі кардіотренування з латиноамериканськими танцями), сприяють отриманню емоційної підтримки, яка є вкрай важливою для самотніх молодих людей;
  • з спортивних єдиноборств, на кшталт боксу, кікбоксингу чи ММА розвивають навики самозахисту та водночас дозволяють набути відмінної фізичної форми.

Переваги занять біговими видами спорту

Звичайний біг не вимагає жодної попередньої підготовки, достатньо обрати зручне взуття, одяг відповідно до сезону та можна вирушати до найближчої бігової доріжки на території паркової зони чи стадіону. Щоденні бігові заняття впродовж 5-10 хвилин суттєво зменшують ризики та прояви захворювань серця та судин та покращують стан суглобів.

Біг безперечно сприяє покращенню настрою, адже будь-які види аеробних вправ стають причиною додаткового викиду ендорфінів – хімічно активних речовин, завдяки яким можна полегшити вплив стресових чи негативних емоційних ситуацій.