Як пройти співбесіду в Польщі через агентство?

Як пройти співбесіду в Польщі через агентство?

Вибираючи роботу за кордоном, багато хто віддає перевагу вакансії в Польщі. Тут можна знайти роботу з відмінними умовами та гідною оплатою праці. Перед працевлаштуванням у цій країні обов’язково потрібно пройти співбесіду. І тут є свої особливості, у яких варто розібратися наперед. Надійне агентство з працевлаштування у Польщі Top Staff допоможе вам абсолютно безкоштовно підібрати потрібну вакансію, ознайомившись з актуальними пропозиціями у вільний час на сайті.

Особливості співбесіди

Для того щоб бути у всеозброєнні та пройти успішно співбесіду, варто дізнатися деякі важливі моменти:

 1. Залежно від посади, яка вас зацікавила, обсяг питань, їхня складність можуть відрізнятися.
 2. Крім даних про претендента особистого характеру, можуть запитуватись роботодавцем інші відомості, при цьому інформація, що надається, повинна документально підтверджуватись.
 3. Роботодавець не може запитувати персональної інформації, яка не має відношення до повноважень на майбутній роботі.

Співбесіда в Польщі через агентство дасть можливість швидко та без можливості потрапити до рук шахраїв пройти співбесіду та знайти для себе підходящу роботу, обравши гідну вакансію, з відповідними умовами праці та гарною заробітною платою.

Часті запитання на співбесіді в Польщі через агентство допоможуть вам підготуватися та продумати відповіді на ці запитання. Таким чином ви впевненіше триматиметеся під час проходження співбесіди, підвищите свої шанси на те, що саме ваша кандидатура зацікавить роботодавця і ви отримаєте роботу, яка для вас цікавить.

Основні питання, які заборонені під час співбесіди

Основні питання, які заборонені під час співбесіди

Як пройти співбесіду в Польщі через агентство варто дізнатися заздалегідь. Є питання, які роботодавець не має права ставити. І ви можете на них не відповідати. Тут слід виділити:

 • питання щодо сексуальної орієнтації;
 • планування дитини, вагітності найближчим часом;
 • планування розлучення.

Також за законом роботодавець не може ставити питання щодо віросповідання та приватних планів, чи це купівля квартири чи інші подібні питання.

Корисні рекомендації для тих, хто хоче успішно пройти співбесіду у Польщі

Корисні рекомендації для тих, хто хоче успішно пройти співбесіду у Польщі

Поради для успішної співбесіди в Польщі через агентство підвищать ймовірність вашого успішного проходження та позитивних результатів щодо вибору роботодавцем кандидатури на вакантну посаду:

 1. Важливо з’ясувати мову співбесіди, щоб не потрапити в незручну ситуацію, коли ви не зможете спілкуватися однією мовою з роботодавцем.
 2. Важливо враховувати, що глибина занурення теми на співбесіді залежить від того, яку посаду ви плануєте зайняти.
 3. Варто заздалегідь підготуватися до співбесіди, продумавши, які переваги роботи, що вас цікавить, є у вас — це може бути досвід, якісь заслуги під час попередньої роботи, ваші таланти, які мають відношення до посади, яку ви збираєтеся зайняти.

Агентство з працевлаштування Top Staff допоможе вам вибрати актуальну вакансію, що оптимально підходить для вас. На сайті представлено широкий асортимент пропозиції. Все зручно розміщено за відповідними категоріями. В результаті ви зможете швидко знайти те, що вам потрібно подати резюме для ознайомлення.

Як пройти співбесіду

Корисні поради допоможуть вам успішно пройти співбесіду. Тут варто виділити деякі важливі моменти:

 1. Важливо доносити до роботодавця достовірну інформацію, без прикрас та обману.
 2. Необхідно точно формулювати відповіді, при цьому віддаючи перевагу стислості, використовуючи факти та цифри, які є можливість підтвердити.
 3. Відповідаючи на те чи інше питання, не слід міняти одну тему на іншу. Слід сконцентруватися на поставленому питанні та дати відповідь, після чого переходити до наступних.

Під час співбесіди вам можуть задаватися питання, які на перший погляд не мають відношення до роботи, при цьому ваш співрозмовник хоче перевірити, наскільки оперативно ви можете реагувати на те, наскільки грамотно приймати рішення. Вам потрібно показати свою зацікавленість у роботі за тією спеціальністю, яку ви собі обрали. Важливо тримати свої емоції під контролем, не нервувати.