Кендалл Дженнер топлес сфотографувалася і піддалася критиці

Кендалл Дженнер опублікувала у своєму мікроблозі в Instagram фотографію, на якій позує топлес, прикриваючи груди рукою. Модель взула високі ботфорти оранжевого кольору.

Кендалл Дженнер опублікувала у своєму мікроблозі в Instagram фотографію, на якій позує топлес, прикриваючи груди рукою. Модель взула високі ботфорти оранжевого кольору. Менше ніж за добу знімок зібрав близько трьох мільйонів лайків. Користувачі мережі залишили кілька тисяч коментарів, в яких одні почали розхвалювати знаменитість за сміливий, але провокаційний кадр. Інші, в той же час, не зрозуміли, який сенс був укладений в розміщеної фотографії, адже таким чином зірка тільки зайвий раз привернула до себе увагу, передає Ukr.Media.

Двоїсте ставлення до останнім знімку моделі пояснюється тим, що багато користувачів мережі досі впевнені, що Кендалл причетна до провалу на Файр Fest. Оскільки деякий час тому знаменитість розміщувала на своїй сторінці рекламний пост, в якому у всіх фарбах розписувала прийдешнє музична подія, переконуючи, тим самим, користувачів мережі в тому, що вони неодмінно повинні відправитися на Багамські острови і повеселитися на фестивалі.

Як ми вже повідомляли раніше, Файр Fest став головним провалом весни. За словами гостей заходу, Кендалл винна в тому, що продезинформировала передплатників. За пост на користь Файр Fest Дженнер заплатили близько 250 тисяч доларів. Як тільки стали відомі подробиці всього, що сталося в минулі дні, зірка видалила пост. І поки вона ніяк не прокоментувала ситуацію.

Буквально кілька годин тому ми розповіли, що Белла Хадід, яка також потрапила під роздачу, вже встигла принести свої вибачення в соцмережах. За словами знаменитості, вона ніяк не очікувала, що таке може статися. Вона шкодує про подію і сподівається, що всі гості вже покинули острів і повернулися до рідних. Але Кендалл, судячи з усього, поки що не поспішає вибачатися.

Источник