Киргизстан припиняє обслуговування російських карток Мир

Киргизстан припиняє обслуговування російських карток Мир

Фото: Держдума РФ Киргизстан слідом за Вірменією припиняє обслуговування карток Мир

З картки Мир у Киргизстані не можна буде зняти готівку в банкоматах або переказати кошти. Також будуть недоступні інтернет-платежі.

У Киргизстані з 5 квітня припинять обслуговувати картки російської платіжної системи МИР через американські санкції. Про це повідомляють росЗМІ у вівторок, 2 квітня.   Зазначається, що рішення ухвалено через санкції США проти Національної системи платіжних карт (НСПК) — оператора платіжної системи Мир.   Оператор місцевої платіжної системи Елкарт припинить обслуговувати картки Мир вже з 3 квітня.   Обслуговування карт Мир у Киргизстані припиняють із метою «мінімізації ризику вторинних санкцій» проти платіжної системи країни.   У зв’язку з цим з картки Мир у Киргизстані не можна буде зняти готівку в банкоматах або переказати кошти. Також будуть недоступні інтернет-платежі та оплата покупок карткою в POS-терміналах.

Нагадаємо, з 30 березня банки Вірменії припинили обслуговувати російські картки Мир. Виняток зробили лише для карток, випущених вірменським підрозділом російського державного ВТБ Банку.

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Росія не розсердилася на Вірменію через це. Прессекретар російського президента побачив «безпрецедентний тиск американців», з яким начебто зіткнулися «вірменські друзі».

Джерело